Ścigany 19-latek schował się przed policją pod... kurtkami! Mundurowi w szoku

2022-01-26 14:12
Ścigany 19-latek schował się przed policją pod... kurtkami! Mundurowi w szoku
Autor: pixabay.com Ścigany 19-latek schował się przed policją pod... kurtkami! Mundurowi w szoku

Tego na Kujawach i Pomorzu jeszcze nie było! Realizując polecenie sądu, dotyczące zatrzymania 19-latka poszukiwanego za kradzież, „patrolowcy” sprawdzili lokal, w którym miał przebywać nakielanin. Mężczyzna spodziewał się, że zostanie zatrzymany i szukał schronienia pod... kurtkami wiszącymi za drzwiami.

Nakło nad Notecią: Poszukiwany 19-latek ukrywał się pod kurtkami

Polecenie zatrzymania mieszkańca Nakła, mundurowi z komendy powiatowej, otrzymali z nakielskiego sądu w połowie stycznia br. Sprawdzenia różnych miejsc, gdzie mógłby przebywać 19-latek nie przynosiły spodziewanych efektów, do czasu, aż „patrolowcy” ustalili lokal, w jakim poszukiwany miał się ukrywać.

Zobacz: Żnin: Senior uwierzył fałszywemu policjantowi! Stracił ogromne pieniądze

- W miniony poniedziałek (24.01.22) policjanci zapukali do ustalonego mieszkania, a mężczyzna, który otworzył im drzwi oświadczył, że 19-latka tam nie ma. Mundurowi nie dali temu wiary i sami sprawdzili lokal. Ta decyzja okazała się słuszna, a poszukiwany został znaleziony za drzwiami jednego z pomieszczeń, gdzie schował się pod wiszącymi tam kurtkami - wyjaśnia podkom. Justyna Andrzejewska rzecznik KPP w Nakle nad Notecią.

Czytaj także: Agresywny pies wbił zęby w twarz młodej kobiety. Szokująca reakcja właścicielki! Jak tak mogła?

Kiedy nakielanin zorientował się, że jego kryjówka została odkryta, w popłochu próbował schować leżące na łóżku woreczki z amfetaminą. Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do komendy, a należące do niego środki zabezpieczono. Jeszcze tego samego dnia 19-latek usłyszał zarzuty za posiadanie środków narkotycznych, a po przesłuchaniu trafił do zakładu karnego.

Tam, za kradzież, jaką miał na sumieniu, spędzi najbliższe 170 dni.

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Próbne obciążenia na Moście Uniwersyteckim w Bydgoszczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE