Bydgoszcz: Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja! [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-06-16 17:00
Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja z Bydgoszczy
Autor: KWP w Bydgoszczy Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja z Bydgoszczy

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach oraz filmie. - Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami - apeluje podkom. Lidia Kowalska z biura prasowego KWP w Bydgoszczy.

Bydgoszcz: Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Biuro prasowe KWP w Bydgoszczy przekazało ważny komunikat i jednocześnie apel do internautów. Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia plecaka z zawartością m. in. portfela, w którym znajdowały się dokumenty oraz karta płatnicza. Zdarzenie miało miejsce 07.03.2021 r. w godz. 01:00-03:00 na terenie Wyspy Młyńskiej w Bydgoszczy. - Wówczas sprawca, z ławki w parku znajdującej się naprzeciw Młynów Rothera, zabrał pozostawiony plecak, a następnie przy pomocy przywłaszczonej karty płatniczej dokonał kilku płatności w jednym ze sklepów na terenie Bydgoszczy - wyjaśnia podkom. Lidia Kowalska z biura prasowego KWP w Bydgoszczy. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

Czytaj też: Bydgoszcz płacze po tragicznej śmierci 12-letniej Wiktorii. "Spoczywaj w pokoju Aniołku"

- Wizerunek sprawcy zarejestrował monitoring sklepu. Na nagraniu widać mężczyznę w wieku 30-40 lat, mającego czarne krótkie włosy, ubranego w czarną zimową kurtkę, jasne spodnie, jasne beżowe buty. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny przedstawionego na zdjęciach oraz filmie. Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 53 26, a także całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II-Kr 1168/21 - przekazuje podkom. Kowalska.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Bydgoska policja prosi o pomoc!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE