Egzamin ósmoklasisty 2022: angielski. "Podlasie, macie jakieś przecieki?"

2022-05-26 13:00
Egzamin ósmoklasisty 2022
Autor: Piotr Lampkowski/Super Express Egzamin ósmoklasisty 2022

Egzamin ósmoklasisty 2022: angielski. Dziś (czwartek, 26 maja 2022) ostatni dzień maratonu egzaminacyjnego! Ósmoklasiści mają za sobą egzamin z polskiego i matematyki, teraz czas na angielski. Punktualnie o godz. 9.00 uczniowie otworzyli arkusze CKE. Jakie zadania przygotowano - to pytanie zadaje sobie chyba każdy! Tuż przed egzaminem ósmoklasiści szukali przecieków! Szczegóły poniżej.

Arkusz CKE i odpowiedzi z egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego znajdziesz w galerii - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ. Odpowiedzi są sugerowane - zadania rozwiązuje nasz ekspert, nauczyciel języka angielskiego.

Egzamin ósmoklasisty 2022: angielski. "Podlasie macie jakieś przecieki?"

Egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego. Przecieki są poszukiwane przed egzaminem z angielskiego, który rozpoczął się dziś (czwartek, 26 maja 2022), punktualnie o godz. 9:00. Wtedy uczniowie poznali zawartość arkusza CKE. Egzamin trwał 90 minut. Zadań do rozwiązania było około 17. To ostatni dzień zmagań ósmoklasistów - wcześniej mierzyli się z zadaniami z języka polskiego i matematyki.

Tuż przed egzaminem ósmoklasiści nerwowo przypominają sobie ostatnie słówka i konstrukcje zdań. Mają nadzieję, że w zadaniu otwartym do napisania będzie e-mail.

- Podlasie, macie jakieś przecieki? - pytają na Twitterze.

Tuż przed egzaminem z angielskiego na Twitterze pojawiają się też rzekome informacje o przeciekach. Przypominamy, że bardzo często tego typu podejrzane linki to nic innego, jak zwykła próba oszustwa.

Egzamin ósmoklasisty 2022: język angielski. Odpowiedzi

Chcesz sprawdzić, jak poszedł ci egzamin z angielskiego? Arkusze zadań CKE z egzaminu ósmoklasisty 2022 z angielskiego opublikujemy, gdy tylko zostaną udostępnione przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE). Wtedy też w TYM materiale znajdą się odpowiedzi do zadań, które rozwiąże nasz ekspert - nauczyciel angielskiego. Arkusze CKE pojawią się tutaj: Egzamin ósmoklasisty 2022: angielski. Odpowiedzi, arkusz CKE, rozwiązania. Zadania i arkusze z języka angielskiego [26.05.2022]

Egzamin Ósmoklasisty 2022. Czy Zemsta Fredry zaskoczyła uczniów?
Sonda
Egzamin ósmoklasisty 2022 język polski - czy był trudny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE