Egzamin ósmoklasisty 2022. Uczniowie tuż przed egzaminem: "Błagam, CKE bądźcie łaskawi"

2022-05-26 13:00
Egzamin ósmoklasisty 2022
Autor: Kasia Zaremba/Super Express Egzamin ósmoklasisty 2022

Egzamin ósmoklasisty 2022: angielski. Dziś (czwartek, 26 maja 2022) ostatni dzień maratonu egzaminacyjnego ósmoklasistów. Punktualnie o godz. 9.00 otworzyli oni arkusze CKE z języka angielskiego. Jakie zadania przygotowano - to pytanie zadaje sobie chyba każdy! Tuż przed egzaminem na Twitterze życzą sobie powodzenia i proszą CKE o łatwe zadania. Szczegóły poniżej.

Arkusz CKE i odpowiedzi z egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego znajdziesz w galerii - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ. Odpowiedzi są sugerowane - zadania rozwiązuje nasz ekspert, nauczyciel języka angielskiego.

Egzamin ósmoklasisty 2022. Uczniowie tuż przed egzaminem: "Błagam, CKE bądźcie łaskawi"

Egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego rozpoczął się w czwartek, 26 maja 2022, punktualnie o godz. 9:00. Wtedy uczniowie poznali zawartość arkusza CKE. Egzamin trwał 90 minut. Zadań do rozwiązania było około 17. To ostatni dzień zmagań ósmoklasistów - wcześniej mierzyli się z zadaniami z języka polskiego i matematyki.

Tuż przed egzaminem uczniowie życzą sobie na Twitterze powodzenia i... błagają Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE) o łaskę!

- Błagam, CKE bądźcie łaskawi i dajcie jakiś fajny temat maila do napisania - można przeczytać na Twitterze.

Egzamin ósmoklasisty 2022: język angielski. Odpowiedzi

Chcesz sprawdzić, jak poszedł ci egzamin z angielskiego? Arkusze zadań CKE z egzaminu ósmoklasisty 2022 z angielskiego opublikujemy, gdy tylko zostaną udostępnione przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE). Wtedy też w TYM materiale znajdą się odpowiedzi do zadań, które rozwiąże nasz ekspert - nauczyciel angielskiego. Arkusze CKE pojawią się tutaj: Egzamin ósmoklasisty 2022: angielski. Odpowiedzi, arkusz CKE, rozwiązania. Zadania i arkusze z języka angielskiego [26.05.2022]

Sonda
Czy matematyka na egzaminie ósmoklasisty 2022 była łatwa?
Egzamin Ósmoklasisty 2022. Czy Zemsta Fredry zaskoczyła uczniów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE