Filia Urzędu Miasta w Bydgoszczy w Fordonie zamknięta z powodu koronawirusa

i

Autor: Pixabay Filia Urzędu Miasta w Bydgoszczy w Fordonie zamknięta z powodu koronawirusa

Filia Urzędu Miasta w Bydgoszczy w Fordonie zamknięta z powodu koronawirusa

2020-11-01 14:14

W związku z pozytywnym wynikiem testu na SARS-COV2 u pracowników filii obsługi klientów Wydziału Uprawnień Komunikacyjnych Urzędu Miasta Bydgoszczy w Fordonie (przy ul. E.Gierczak 6), punkt będzie zamknięty do 6 listopada włącznie.

Filia Urzędu Miasta w Bydgoszczy w Fordonie zamknięta z powodu koronawirusa

Biuro prasowe Urzędu Miasta Bydgoszcz informuje o zamknięciu filii UM w Fordonie.

- W związku z pozytywnym wynikiem testu na SARS-COV2 u pracowników filii obsługi klientów Wydziału Uprawnień Komunikacyjnych Urzędu Miasta Bydgoszczy w Fordonie (przy ul. E.Gierczak 6), punkt będzie zamknięty do 6 listopada włącznie - informuje biuro prasowe UM Bydgoszcz.

W sprawach związanych z rejestracją samochodu mieszkańcy będą obsługiwani w Wydziale Uprawnień Komunikacyjnych przy ul. Grudziądzkiej - po wcześniejszej rejestracji telefonicznej (pod numerem telefonu: 52 5859262, dedykowany dla mieszkańców Fordonu). Dla mieszkańców Fordonu przygotowane będzie odrębne stanowisko obsługowe.

- Mieszkańcy, którzy byli zapisani w punkcie w Fordonie na jutro, tj. 2 listopada, mogą załatwić swoją sprawę w tym samym dniu i godzinie - na ul. Grudziądzkiej (termin i godzina pozostają obowiązujące) - informują urzędnicy.

Przeczytaj: Grzegorz zmarł w drodze do pacjenta. Jechał motoambulansem. Wiemy, kiedy będzie pogrzeb

Ogromna kolejka do testów na koronawirusa