Grzegorz zmarł w drodze do pacjenta. Jechał motoambulansem. Wiemy, kiedy będzie pogrzeb

2020-11-01 8:41
Grzegorz zmarł w drodze do pacjenta. Znamy termin pogrzebu młodego ratownika
Autor: Motocyklowe Ratownictwo Medyczne Bydgoszcz Grzegorz zmarł w drodze do pacjenta. Znamy termin pogrzebu młodego ratownika

Grzegorz był młodym, utalentowanym ratownikiem medycznym. Do swoich pacjentów jeździł motoambulansem. W środę (28.10.2020), w samo południe jechał na wezwanie. Bydgoszczanin zginął w tragicznym wypadku. Za kilka dni odbędzie się w Bydgoszczy jego pogrzeb.

Śmierć Grzegorza, ratownika medycznego z Bydgoszczy

Pan Grzegorz w środę (28.10.2020) w samo południe w Bydgoszczy jechał na motorze do potrzebującego pomocy. To był okropny wypadek. 67-letnia kobieta zajechała mu drogę. Ratownik medyczny przeleciał przez samochód i uderzył w krawężnik. Koledzy długo walczyli o jego życie. Niestety nie zdołali wyrwać z objęć śmierci swojego kolegi.

Zbiórka pieniędzy dla rodziny Grzegorza, ratownika medycznego

Koledzy ratownika medycznego zorganizowali zbiórkę na zrzutka.pl dla jego rodziny. Chcesz przyłączyć się do zbiórki? Kliknij TUTAJ: Pomoc dla rodziny Grzegorza.

Pogrzeb Grzegorza, ratownika medycznego z Bydgoszczy (data)

Na profilu Motocyklowe Ratownictwo Medyczne Bydgoszcz na Facebook pojawił się wpis, w którym podano date pogrzebu Grzegorza, ratownika medycznego z Bydgoszczy.

"Drodzy Przyjaciele

Pogrzeb Grzesia odbędzie się 4.11.2020. Różaniec o godzinie 11.30 w parafii św.Mikołaja w Fordonie , o 12 msza w kościele i pochówek na cmentarzu przy ul. Piastowej.Rodzina wyraziła zgodę na przyjazd motocykli, w związku z czym zwracam się do Was z gorącą prośbą o zorganizowanie dla Grzesia motocyklowego pożegnania" - piszą autorzy postu.

Zginął, jadąc motoambulansem ratować życie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE