Jasnowidz Jackowski zapowiada masakrę! Ważny polityk odejdzie przed początkiem armagedonu?!

2021-09-10 8:39
Jasnowidz Jackowski przeraża w przepowiedni. Ludzie w Polsce będą oburzeni na polski rząd. Coś nam grozi?!
Autor: SKRAP Jasnowidz Jackowski przeraża w przepowiedni. "Ludzie w Polsce będą oburzeni na polski rząd". Coś nam grozi?!

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów we współczesnej Polsce. Jego przepowiedni i wizji przyszłości słuchają tysiące osób. Podczas audycji na żywo mówi o tym, co według niego, wydarzy się w Polsce i na świecie. W trakcie ostatniego spotkania z fanami mówił o tym, że ma poczucie iż ludzie w Polsce będą oburzeni na polski rząd, oraz, że jeden z czołowych polityków zrezygnuje ze stanowiska, zanim zacznie się dziać coś złego. Co miał na myśli jasnowidz Jackowski? Przeczytaj najnowszą przepowiednię.

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów we współczesnej Polsce. Jego audycji, które prowadzi na kanale w serwisie YouTube, słuchają tysiące osób. Podczas nich jasnowidz Jackowski przekazuje na żywo wizje przyszłości. To właśnie nimi dzieli się ze słuchaczami. Nie inaczej było ostatnio, kiedy postanowił zdradzić fanom swoje poczucie przyszłości. To, co przepowiedział jasnowidz Jackowski, może przestraszyć wiele osób. Część z nich może w ogóle nie dać wiary słowom jasnowidza. Jackowski w audycji na żywo zdradził, że miał wizję, która przeraziła nawet jego. Mówił o tym, że "ludzie w Polsce będą oburzeni na polski rząd". Mówił też o tym, że znany polityk zrezygnuje ze stanowiska, zanim zacznie się dziać coś złego. Co przekazał słuchaczom jasnowidz Jackowski? Najnowszą przepowiednię znajdziesz w galerii zdjęć poniżej bądź klikając TUTAJ.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski miał przerażającą wizję. Zdradza, czy władza w Polsce odpowie za swoje decyzje

Przepowiednia znajduje się pod zdjęciami w galerii.

Sprawdź swój aktualny horoskop TUTAJ.

Najstraszniejsze przepowiednie jasnowidza Jackowskiego na nowy rok
Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE