Koronawirus w Biurze Stołecznego Konserwatora zabytków

i

Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne

Koronawirus w Bydgoszczy. Wyborcza: Trzy nowe przypadki COVID-19

2020-03-19 10:01

Z informacji, które uzyskała Gazeta Wyborcza w Bydgoszczy wynika, że w laboratorium badającym koronawirusa w bydgoskim szpitalu zakaźnym potwierdzono obecność COVID-19 u trzech badanych osób.

Koronawirus Bydgoszcz

W laboratorium, które znajduje się w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym w Bydgoszczy przeprowadzane sa testy na obecność koronawirusa. To właśnie w tym laboratorium, według informacji uzyskanych przez Gazetę Wyborczą Bydgoszcz, potwierdzono kolejne trzy przypadki zachorowań na COVID-19.

Dotychczas próbki z województwa kujawsko-pomorskiego dostarczane były do laboratoriów w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu. Od poniedziałku (16.03.2020) badania te prowadzone są w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym w Bydgoszczy

- Nie potwierdzam informacji uzyskanych przez Gazetę Wyborczą - mówi zapytany przez nas o trzy nowe przypadki zachorowania na koronawirusa Adrian Mól, rzecznik wojewody kujawsko-pomorskiego.

Jeśli faktycznie potwierdzą się doniesienia Gazety Wyborczej, to w województwie kujawsko-pomorskim mielibyśmy już 11 osób zakażonych koronawirusem.

KORONAWIRUS BYDGOSZCZ - INFORMACJE

Inspektor sanitarny o kwarantannie

KORONAWIRUS. SYTUACJA W BYDGOSZCZY. PRZECZYTAJ:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany