Mrocza. Prowadził quada, choć NIE MÓGŁ CHODZIĆ! MIAŻDŻĄCE liczby

2021-04-21 11:40 Konrad Marzec
Mrocza. Prowadził quada, choć NIE MÓGŁ CHODZIĆ! NIEPRAWDOPODOBNE liczby
Autor: materiały policji Mrocza. Prowadził quada, choć NIE MÓGŁ CHODZIĆ! NIEPRAWDOPODOBNE liczby / Zdjęcie poglądowe

Był kompletnie pijany, a mimo to wsiadł na quada i wyruszył w trasę - tak historię z województwa kujawsko-pomorskiego opisuje oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią. Wpadł na stacji paliw w Mroczy, kiedy zwrócił uwagę mundurowych z miejscowego komisariatu przejeżdżających w rejonie stacji. - 40-latek odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i bez wymaganych uprawnień - podkreśla podkom. Justyna Andrzejewska

Mrocza. Prowadził quada, choć NIE MÓGŁ CHODZIĆ! MIAŻDŻĄCE liczby

Przejeżdżając w rejonie stacji paliw w Mroczy mundurowi z miejscowego komisariatu, zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn, którzy widząc radiowóz zaczęli spychać pojazd na pobocze. Zachowanie co najmniej dziwne, a że obu policjanci doskonale znali, postanowili sprawdzić co się stało. - Czujność funkcjonariuszy nie zawiodła. Jeden z mężczyzn, właściciel quada, był kompletnie pijany. Na podstawie zapisu z monitoringu funkcjonariusze szybko zweryfikowali kto prowadził pojazd w chwili, kiedy przyjechał on na stacje. I okazało się, że za jego kierownicą siedział właśnie właściciel pojazdu, 40-latek - informuje nas podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią.

Czytaj też: Brutalne pobicie w centrum Bydgoszczy! Policja publikuje zdjęcia i prosi o pomoc

- Ledwie trzymającego się na nogach mężczyznę mundurowi dowieźli do komisariatu i sprawdzili alkomatem, który wykazał w jego organizmie prawie 3 promile. Okazało się również, że kierujący nie posiada żadnych uprawnień do prowadzenia pojazdów, więc i quadem nie powinien się przemieszczać - wyjaśnia policjantka z Nakła nad Notecią.

Po wykonaniu niezbędnych czynności mieszkaniec Mroczy został zwolniony, a we wtorek (20.04.21) kryminalni przedstawili mu zarzuty za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości za co grożą mu 2 lata pozbawienia wolności. Swoją drogą odpowie też za jazdę bez wymaganych uprawnień, a decyzje w jego sprawie podejmie sąd.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Olsztyn. Pijany 61-latek przewrócił się motorowerem na jezdnię
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE