16-letnia Agata odnaleziona! Policja nadal szuka 14-letniego Kacpra z Bydgoszczy

2021-01-16 9:26 korz eib
Nadal nie odnaleziono Agaty i Kacpra. Nadciąga mróz. Policja: Martwimy się o nich
Autor: KWP Bydgoszcz Nadal nie odnaleziono Agaty i Kacpra. Nadciąga mróz. Policja: "Martwimy się o nich"

Bydgoska policja poszukuje 14-letniego Kacpra który zaginął w sylwestra. Mundurowi poinformowali o odnalezieniu 16-letniej Agaty, która zaginęła w święto Trzech Króli. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniu chłopca.

Spis treści

  1. Nadal nie odnaleziono 14-letniego Kacpra. Nadciąga mróz. Policja: "Martwimy się o nich"
  2. Bydgoska policja nadal szuka 14-letniego Kacpra

Nadal nie odnaleziono 14-letniego Kacpra. Nadciąga mróz. Policja: "Martwimy się o nich"

- Dziewczyna się odnalazła - mówi komisarz Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy i dodaje: - Kacpra ciągle szukamy.

Dzisiejszej nocy, to jest z soboty na niedzielę, temperatura ma spaść poniżej 20 stopni Celsjusza. Taka temperatura sprzyja śmiertelnym wychłodzeniom.

Jak się zamarzła? W prosty sposób. Wypity przeważnie wcześniej alkohol powoduje, że robi się nam pozornie ciepło i stajemy się senni. Zasypiamy i już nigdy się nie budzimy. To co się dzieje teraz za oknami sprzyja śmiertelnym wychłodzeniom. W dzień przez kilka najbliższych dni ma być kilka jeden albo dwa stopnie mrozu. W nocy jest jeszcze zimniej. Zobacz: Uważaj! LODOWATY podmuch może Cię ZMIEŚĆ! Zaatakują śnieżne zawieje i mrozy [PROGNOZA]

Bydgoska policja nadal szuka 14-letniego Kacpra

Kacper Rutkowski ma 14 lat. Z domu wyszedł w ostatni dzień 2020 roku. Chłopak ostatni raz widziany był przed godziną siedemnastą w 31.12.2020 roku. Nastolatek poszedł do sklepu. Po tym jak z niego nie wrócił, jego opiekun prawny zgłosił zaginięcie.

Rysopis Kacpra Rutkowskiego:

  • wzrost 160-165 cm,
  • włosy krótkie brązowe,
  • oczy niebieskie,
  • sylwetka szczupła.

W chwili zaginięcia poszukiwany ubrany był w czarną kurtkę przejściową z kapturem, jasne szare spodnie dresowe, czarne buty sportowe, miał przy sobie torebkę przewieszoną przez ramię z napisem "Żołnierze niezłomni" w kolorze złotym. Może przebywać w towarzystwie innych osób na osiedlach Miedzyń, Piaski, Jachcice.

Przeczytaj: Tajemnicze zaginięcie Kacpra Rutkowskiego z Bydgoszczy. Jeden szczegół zwraca uwagę

- Martwimy się o nich - mówił jeszcze w piątek (15.01.2021) komisarz Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy i dodał: - Robimy wszystko, aby odnaleźć tych nastolatków. Prosimy też postronne osoby, które mogły wiedzieć te dzieci o przekazywanie nam takich informacji.

Osoby znające miejsce pobytu Kacpra Rutkowskiego proszone są o kontakt z Dyżurnym KP Bydgoszcz pod numerem telefonu 47-751-11-60 lub 112.

Miejsce zabójstwa 13-letniej Patrycji z Bytomia