Piękna pogoda na Wszystkich Świętych. 1 listopada będą tłumy na cmentarzach?

2020-10-29 13:30 EIB
Piękna pogoda na Wszystkich Świętych. 1 listopada będą tłumy na cmentarzach?
Autor: Archiwum se.pl Piękna pogoda na Wszystkich Świętych. 1 listopada będą tłumy na cmentarzach?

Prognoza pogody, 1.11.2020. Jaka będzie pogoda na Wszystkich Świętych? Synoptycy mają dobre informacje. Czeka nas wyjątkowo ciepły i słoneczny dzień. Sprawdź, jaka będzie pogoda w twoim mieście 1 listopada.

Pogoda na Wszystkich Świętych, 1.11.2020 [Prognoza pogody]

Synoptycy przygotowujący prognozy pogody na najbliższe dni mają dobre wiadomości. Wszystkich Świętych ma być ciepłe i słoneczne.

Czy dobra pogoda skłoni Polaków do pójścia we Wszystkich Świętych na groby bliskich? Czy na cmentarzach będą tłumy, pomimo apeli płynących ze stron władz, by z powodu pandemii koronawirusa pozostać w domu?

Prognoza pogody na 1 listopada 2020

Najcieplejszymi miejscami w Polsce będą Szczecin, Gorzów Wielkopolski i Zielona Góra. Tutaj termometry wskazywać będą 15°C. O dwa stopnie mniej będzie w Koszalinie i Wrocławiu. 12°C zobaczą na termometrach mieszkańcy Poznania, Kalisza, Opola, Krakowa i Tarnowa. W Gdańsku, Bydgoszczy, Toruniu, Łodzi, Bełchatowie, Katowicach, Płocku, Radomiu, Warszawie i Białymstoku będzie 11°C. Najchłodniej, bo 10°C, będzie w Olsztynie, Elblągu, Kielcach, Lublinie i Rzeszowie.

Meteorolodzy zapowiadają, że nie powinniśmy spodziewać się opadów deszczu. Niebo nad Polską będzie niemal bezchmurne.

W północnej części kraju barometry wskazywać będą 1020 hPa. W zachodniej 1017 hPa, a w centralnej części 1023 hPa. Na Wschodzie Polski ciśnienie wynosić będzie 1025 hPa, a na południu 1022 hPa.

Przeczytaj: Kiedy przyjdzie zima? Amerykańska prognoza pogody na zimę 2020/2021

Kompozycja na Dzień Wszystkich Świętych