Potworny wypadek w Niewieścinie wstrząsnął całą Polską. Te komentarze rozdzierają serce! "Zawsze z przerażeniem patrzę..."

2022-05-19 9:50
Wypadek w Niewieścinie. Zdjęcia z miejsca zdarzenia
Autor: mł. bryg. Arkadiusz Piętak / OSP Dobrcz Potworny wypadek w Niewieścinie wstrząsnął całą Polską. Te komentarze rozdzierają serce! "Zawsze z przerażeniem patrzę..."

Koszmarny wypadek w Niewieścinie (powiat świecki), który miał miejsce w poniedziałek (16.05.2022) zszokował ludzi z różnych rejonów Polski. Ford transit został dosłownie zmiażdżony przez dwa samochody ciężarowe. Czterech mężczyzn z powiatu elbląskiego zginęło. Nie mieli żadnych szans. Komentarze czytelników "Super Expressu" dobrze oddają skalę tragedii. - Wyrazy współczucia dla bliskich ofiar i dla sprawcy. To też jego tragedia - podkreśla pani Katarzyna.

Tragiczny wypadek na dk nr 5 w Niewieścinie miał miejsce w miniony poniedziałek (16.05.2022), ale wciąż trudno się po nim pozbierać. Wojtek, Janusz, Bartosz i Jan byli w fordzie transicie, który został zmiażdżony przez dwa samochody ciężarowe. Nie mieli żadnych szans. Zdjęcie z tego wypadku, przekazane przez strażaków z OSP Dobrcz obiegło całą Polskę. Nasi czytelnicy łapali się za głowy, bo wcale niemałe auto skurczyło się do granic możliwości. Policjanci pod nadzorem prokuratora badają przyczyny i okoliczności koszmarnego w skutkach wypadku. W środę (18.05.2022) Sąd Rejonowy w Świeciu aresztował na trzy miesiące kierowcę ciężarowego Volvo Krzysztofa K. (53 l.). Wcześniej w prokuraturze przyznał się do winy. Dalszy ciąg materiału i przejmujące komentarze naszych czytelników znajdziecie pod galerią ze zdjęciami.

Czytaj więcej o sprawie: Niewieścin: Czterej mężczyźni zginęli w zmiażdżonym aucie. Krzysztof K. przyznaje się do winy!

Koszmarny wypadek w Niewieścinie wstrząsnął czytelnikami "Super Expressu". Przejmujące komentarze

- Tragedia straszna, lecz wszyscy piszący tak pewnie wydają wyroki... nikt nawet nie pomyśli o tym, że przy rozbudowach dróg, jak jadę nierzadko za każdym razem inną trasą i myślę gdzie skręcić. Uważam, że to jest największe niebezpieczeństwo, stan dróg raz w prawo raz w lewo, można oszaleć - napisała pani Katarzyna. Rzeczywiście wielu czytelników zwraca uwagę na zachowanie kierowców tirów, sugerując, że ich poziom się obniżył. Wielu skupia się jednak na tragedii - ofiar, ich rodzin i samego sprawcy.

- Wyrazy współczucia dla bliskich ofiar i dla sprawcy. To też jego tragedia i nie ma co oceniać, od tego jest sąd - podkreśla pani Katarzyna. - Coś strasznego. Wyrazy współczucia dla rodzin ofiar tej tragedii. Zawsze z przerażeniem patrzę, jak za mną jedzie kierowca tira - dodaje pani Agnieszka.

Żona Jana T., który był jednym z czterech pracowników znanej firmy meblowej z Elbląga zamieściła w mediach społecznościowych przejmujące wpisy. Jan był honorowym krwiodawcą, a jego pasją było bieganie. Uczestniczył m.in. w parkrun w elbląskim Parku Modrzewie. - Mój wspaniały mąż zginął - napisała poruszona kobieta. Rodzinom i bliskim ofiar składamy wyrazy współczucia. O wynikach śledztwa będziemy informować w serwisie Super Express Bydgoszcz.

Sonda
Czy kierowca, który spowodował wypadek, powinien trafić do więzienia?
Śmiertelny wypadek 26-letniego motocyklisty. Świadkiem była Małgorzata Gersdorf
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE