Wojtek, Janusz, Bartosz i Jan stracili życie w drogowym horrorze w Niewieścinie. To zdjęcie z wypadku odbiera mowę

2022-05-17 11:11
Wojtek, Janusz, Bartosz i Jan stracili życie w drogowym hororze w Niewieścinie. To zdjęcie z wypadku odbiera mowę
Autor: OSP Dobrcz, Paweł Skraba/Super Express Wojtek, Janusz, Bartosz i Jan stracili życie w drogowym hororze w Niewieścinie. To zdjęcie z wypadku odbiera mowę

Koszmarny wypadek na dk nr 5 w Niewieścinie (powiat świecki) wstrząsnął całą Polską. Widok zmiażdżonego przez ciężarówki forda transita szokuje na długo po całym zdarzeniu. W drogowym horrorze życie stracili Wojtek, Janusz, Bartosz i Jan z powiatu elbląskiego. Straszna śmierć czwórki znajomych jest trudna do zrozumienia.

Śmiertelny wypadek na dk nr 5 w Niewieścinie sprawił, że niemal cała Polska wstrzymała oddech. W poniedziałkowy poranek (16.05.2022) dwie ciężarówki zmiażdżyły forda transita. W zdarzeniu uczestniczył jeszcze jeden samochód. Zginęły cztery osoby - wszystkie jechały wyżej wspominanym transitem. - Pojazdy uczestniczące w zdarzeniu to osobowy peugeot, ciężarowy MAN, ford transit oraz ciężarowe volvo. Oba pojazdy ciężarowe przewoziły kruszywo. Mężczyźni, którzy zginęli pochodzili z powiatu elbląskiego - informowała rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Świeciu podkom. Joanna Tarkowska. Dalszy ciąg naszego materiału znajdziecie pod przejmującą galerią z wypadku w Niewieścinie.

Nowe fakty ws. wypadku w Niewieścinie! Krzysztof K. aresztowany! Mężczyzna przyznaje się do winy

Przejmujące komentarze po tragedii w Niewieścinie. "Zawsze z przerażeniem patrzę..."

Czytaj więcej o sprawie: Koszmarny wypadek w Niewieścinie. Ciężarówki zmiażdżyły auto. Cztery osoby nie żyją! [ZDJĘCIA]

Koszmarny wypadek w Niewieścinie. Zginęli pracownicy firmy meblarskiej z Elbląga. To zdjęcie rozrywa serce

Cztery osoby nie żyją - tak fatalny bilans wypadku sprawia, że łapiemy się za głowę. Reporter "Super Expressu" ustalił, że ofiary to: Bartosz O. (39 l.), Janusz W. (38 l.), Wojciech T. (24 l.) i Jan T. (41 l.). Wszyscy pracowali w znanej firmie meblarskiej z Elbląga. Nie mieli żadnych szans. Zdjęcie, które publikujemy dzięki uprzejmości strażaków OSP Dobrcz odbiera mowę. Pokaźny przecież samochód ford transit został dosłownie zmiażdżony. Nie ma słów, które to dobrze oddadzą. Zobaczcie sami!

Rodzinom i bliskim zmarłych składamy wyrazy współczucia. Policyjne śledztwo pod nadzorem prokuratora wyjaśni przyczyny i okoliczności tragedii. Na miejscu fatalnego w skutkach zdarzenia wykonywane są prace budowlane, a ruch odbywał się wahadłowo. Droga przez długie godziny była zablokowana, później funkcjonariusze stopniowo odkorkowywali drogę. Do tematu będziemy jeszcze wracać.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Śmiertelny wypadek w Głogowińcu pod Kcynią. Auto spłonęło, nie żyje 39-latek.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE