Śmierć Piotra z Ciela pod Bydgoszczą. Znamy wyniki sekcji zwłok

2020-06-08 17:53 KM, EIB

16-letni Piotr z Ciela pod Bydgoszczą zaginął w tajemniczych okolicznościach. Niestety w minioną sobotę (6 czerwca) jego dryfujące zwłoki zauważył jeden z wędkarzy, przebywający w rejonie stawu w Olimpinie. Znamy już wyniki sekcji, które rozstrzygają wiele wątpliwości.

Po tym jak wyłowiono ze stawu zwłoki 16-letniego Piotra z Ciela, policja prowadziła śledztwo, mające na celu ustalenie, czy do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie. 

- Dokładnie sprawdzimy, czy chłopakowi nikt nie pomógł się utopić. Współczuję rodzicom Piotra. To dla nich ogromny dramat. Musimy to wszystko dobrze wyjaśnić, bo sprawa jest nietypowa. Za dużo w niej znaków zapytania - mówi jeden z bydgoskich policjantów w rozmowie z "Super Expressem".

Są wyniki sekcji zwłok Piotra z Ciela

W poniedziałek (8 czerwca) w Zakładzie Medycyny Sądowej w Bydgoszczy przeprowadzono sekcję zwłok 16-latka. 

- Chłopiec utonął, brak w tym zdarzeniu osób trzecich - przekazał Włodzimierz Marszałkowski, szef Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Południe w rozmowie z portalem bydgoszcz.wyborcza.pl.

Przypomnijmy - z ustaleń policji wynika, że 16-letni Piotr jeszcze przed 22.00 w Bydgoszczy wsiadł do podmiejskiego autobusu i chciał wrócić do domu w Cielu. Do tej pory nie wiadomo dlaczego wysiadł dwa przystanki wcześniej w Olimpinie.

We wtorek przypadkowy rowerzysta znalazł rzeczy Piotra. 200 metrów od nich był spory staw.

Sprawą zainteresował się też Krzysztof Rutkowski. Blisko 1000 osób zaangażowało się w poszukiwania Piotra. Policyjni nurkowie przeszukali stawy. Nic nie znaleźli.

Wyznaczono nagrodę za pomoc w odnalezieniu Piotra: Zaginął Piotr Nowarkiewicz. Za pomoc w odnalezieniu wyznaczono gigantyczną nagrodę [ZDJĘCIA]

Tymczasem w sobotę (7.06.2020) w stawie przeszukiwanym wcześniej przez nurków pływały zwłoki. Odkryła je przypadkowa osoba.

Rodzinie i przyjaciołom chłopca składamy wyrazy głębokiego współczucia. 

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Poszukiwania Piotra Nowarkiewicza. Do akcji włączył się Krzysztof Rutkowski. Gdzie jest 16-latek?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.