Tragedia w Olimpinie. Ciało Piotra wyłowiono ze stawu. Czy ktoś pomógł mu się utopić? [ZDJĘCIA]

2020-06-08 14:56 KORZ, mta, wsb, EIB
Ponad 1000 osób szukało Piotra przez tydzień. Ciało 16-latka znaleziono w zbiorniku po żwirowni
Autor: PAWEŁ SKRABA/SUPER EXPRESS Ponad 1000 osób szukało Piotra przez tydzień. Ciało 16-latka znaleziono w zbiorniku po żwirowni

16-letni Piotr spod Bydgoszczy zaginął w tajemniczych okolicznościach. Teraz jego zwłoki zostały wyłowione ze stawu w Olimpinie. Według wstępnych ustaleń utonął. Dla policjantów to nie jest koniec sprawy. Co stało się z 16-latkiem? Jak wyglądały ostatnie godziny jego życia? Śledczy sprawdzą, czy Piotrowi nikt nie pomógł się utopić.

– Dokładnie sprawdzimy, czy chłopakowi nikt nie pomógł się utopić. Współczuję rodzicom Piotra. To dla nich ogromny dramat. Musimy to wszystko dobrze wyjaśnić, bo sprawa jest nietypowa. Za dużo w niej znaków zapytania – mówi jeden z bydgoskich policjantów.

Tydzień temu rodzice 16-letniego Piotra Nowarowskiego, po tym jak nie wrócił on na noc, zgłosili jego zaginięcie.

Zobacz też: Ciało Piotra Nowarkiewicza znalezione w stawie? Dramatyczna wiadomość od siostry 16-latka

Policjanci szybko ustalili, że chłopak jeszcze przed 22.00 w Bydgoszczy wsiadł do podmiejskiego autobusu i chciał wrócić do domu w Cielu. Nie wiadomo dlaczego wysiadł dwa przystanki wcześniej w Olimpinie.

We wtorek przypadkowy rowerzysta znalazł rzeczy Piotra. 200 metrów od nich był spory staw.

Sprawa zainteresował się też Krzysztof Rutkowski. Blisko 1000 osób zaangażowało się w poszukiwania Piotra. Policyjni nurkowie przeszukali stawy. Nic nie znaleźli.

Wyznaczono nagrodę za pomoc w odnalezieniu Piotra: Zaginął Piotr Nowarkiewicz. Za pomoc w odnalezieniu wyznaczono gigantyczną nagrodę [ZDJĘCIA]

Tymczasem w sobotę (7.06.2020) w stawie przeszukiwanym wcześniej przez nurków pływały zwłoki. Odkryła je przypadkowa osoba.

Według wstępnych ustaleń chłopak utonął. Nie miał żadnych większych obrażeń. To jednak są tylko oględziny. Ważna będzie sekcja zwłok. Zanim zamkniemy sprawę, musimy być w stu procentach przekonani, że to był nieszczęśliwy wypadek – mówi nam bydgoski policjant

Na razie nic nie wskazuje, że Piotr mógł sam targnąć się na własne życie.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ TUTAJ!

Poszukiwania Piotra Nowarkiewicza. Do akcji włączył się Krzysztof Rutkowski. Gdzie jest 16-latek?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.