Piąty dzień poszukiwań 16-letniego Piotra. Przeszukują stawy! Na miejscu prywatny helikopter [ZDJĘCIA Z AKCJI]

2020-06-04 12:54 EIB
Zaginął Piotr Nowarkiewicz. Trwają poszukiwania 16-latka z Ciela. Co wiemy o sprawie?
Autor: KWP Bydgoszcz Zaginął Piotr Nowarkiewicz. Trwają poszukiwania 16-latka z Ciela. Co wiemy o sprawie?

Policjanci z Białych Błot oraz Bydgoszczy, a także inne służby w dalszym ciągu poszukują zaginionego 16-letniego Piotra Nowarkiewicza. Do akcji poszukiwawczej przyłączyła się także ekipa Krzysztofa Rutkowskiego. Policjanci sprawdzają każdą informację pojawiającą się w tej sprawie, ustalane są wszelkie okoliczności zaginięcia nastolatka. Mundurowi ponownie proszą o zgłaszanie się osób mających jakąkolwiek wiedzę na temat losu zaginionego.

W niedzielę (31.05.2020) białobłoccy policjanci przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 16-letniego Piotra Nowarkiewicza. O sprawie pisaliśmy już wcześniej: TAJEMNICZE zaginięcie 16-letniego Piotra! "Miał wysiąść obok domu i nie dotarł" . Od tego czasu trwają intensywne poszukiwania nastolatka, w które włączyli się policjanci z Bydgoszczy, funkcjonariusze innych służb, a także mieszkańcy i inne osoby, którym na sercu leży los zaginionego. Służby oraz mieszkańcy przeszukali teren w rejonie Przyłęk, Ciela i Zielonki.

W poszukiwania zaangażowała się także ekipa Krzysztofa Rukowskiego: Głęboki staw, a blisko niego ubrania zaginionego Piotra Nowarkiewicza. Krzysztof Rutkowski w akcji

We wtorek (2.06.2020) w rejonie Olimpina zostały znalezione rzeczy osobiste oraz odzież należące do Piotra Nowarkiewicza. Tam też były prowadzone działania poszukiwawcze z udziałem płetwonurków oraz policjantów pracujących na wodach. Poszukiwania są kontynuowane, głównie w rejonie Przyłęk i Ciela.

Policjanci sprawdzają każdy wątek mogący mieć związek z zaginięciem 16-latka.

Zabezpieczyli monitoring, przesłuchali świadków starając się wyjaśnić wszystkie okoliczności towarzyszące jego zaginięciu. Jednocześnie apelują do osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę mogącą przyczynić się do odnalezienia 16-latka, by skontaktowały się w tej sprawie z policjantami w Białych Błotach.

APELUJEMY DO OSÓB, KTÓRE MOGĄ MIEĆ INFORMACJE, KTÓRE POMOGĄ USTALIĆ MIEJSCE POBYTU ZAGINIONEGO, O KONTAKT W NAJBLIŻSZĄ JEDNOSTKĄ POLICJI!

Poszukiwania Piotra Nowarkiewicza. Do akcji włączył się Krzysztof Rutkowski. Gdzie jest 16-latek?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.