Stella zabiła swoje maleńkie bliźniaki. Mija rok od tragedii w Bydgoszczy

2021-02-09 11:06 eib korz
Rok od tragicznej śmierci braci bliźniaków z Bydgoszczy. Utopiła ich matka
Autor: GRAFIKA SE Radosław Ślusarczyk Rok od tragicznej śmierci braci bliźniaków z Bydgoszczy. Utopiła ich matka

Koszmaru, który rozegrał się w jednym z bydgoskich mieszkań nie da się zapomnieć. Pytania: Dlaczego? Czy musiało się tak stać? Czy Wincenty i Szczepan musieli umrzeć? nadal są zadawane przez wszystkich tych, którzy nie mogą pogodzić się ze śmiercią maleńkich bliźniaków. Chłopcy mieli tylko dwa miesiące. Zabiła ich matka, Stella F. (40 l.). Kobieta utopiła swoje dzieci w wanience, pięknie ubrała i odłożyła do łóżeczek. Potem chciała się zabić. Mija pierwsza rocznica od tragicznej śmierci bliźniaków z Bydgoszczy.

Stella F. zabiła swoje dwumiesięczne dzieci. Kobieta utopiła bliźniaki: Wincentego i Szczepana

Mija rok od tragicznej śmierci dwóch maleńkich barci bliźniaków: Wincentego i Szczepana. Ze śmiercią dwumiesięcznych chłopców nie mogą pogodzić się wszyscy ci, którzy śledzili sprawę morderstwa, do którego doszło w jednym z bydgoskim mieszkań.

Stella F. rok temu utopiła swoje niespełna dwumiesięczne dzieci w wanience. Potem ubrała obu chłopców w nowiutkie, śliczne ubranka i martwe maleństwa położyła do łóżeczek.

Gdy niemowlaki już nie żyły, kobieta połknęła ogromną dawkę tabletek. Popiła je winem. Stella żyje tylko dlatego, że do jej mieszkania, na prośbę jej męża, który tego dnia po raz pierwszy poszedł do pracy po urodzeniu dzieci, weszła sąsiadka.

Zobacz koniecznie: Utopiła bliźniaki. Stella F. odebrała życie swoim dwumiesięcznym synkom. Sąd przedłużył areszt [ZDJĘCIA]

Dalsza część artykułu znajduje się pod galerią zdjęć.

Stella F. z Bydgoszczy utopiła swoje dzieci. Mija rok od tragedii

Płukanie żołądka uratowało życie Stelli F.

Ona i mąż poznali się jeszcze na studiach. Byli ludźmi sukcesu. Nie brakowało im niczego. Mieli dobrze płatne prace. Stać ich było na to, by na wakacje wyjechać zagranicę. Pięć lat temu rodzina powiększyło się o córkę. (Zobacz: Bydgoszcz: Tragiczna śmierć bliźniaków. Co z ich siostrą?)

14 miesięcy temu kobieta urodziła bliźniaki. Mieli dom pod Bydgoszczą i piękne mieszkanie w odnowionej kamienicy.

- W tej sprawie skierowaliśmy do sądu wniosek o umorzenie postępowanie pod warunkiem umieszczenia kobiety w zamkniętym szpitalu - mówi prokurator Adamska - Okońska.

Matka zabiła dwójkę dzieci. Tragedia pod Inowrocławiem
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE