Strażak zmarł nagle w czasie służby. Koledzy i koleżanki w szoku. Serdeczny kolega z angielskim humorem

i

Autor: KM PSP w Grudziądzu / Grzegorz Kluczyński Strażak zmarł nagle w czasie służby. Koledzy i koleżanki w szoku. "Serdeczny kolega z angielskim humorem"

Strażacy w żałobie

Strażak zmarł nagle w czasie służby. Koledzy i koleżanki w szoku. "Serdeczny kolega z angielskim humorem"

2022-09-21 14:06

Nie żyje 36-letni strażak. Ogn. Paweł Chyła, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Grudziądzu zmarł nagle w czasie służby. - Prywatnie serdeczny kolega z ciętym angielskim humorem. Łączymy się w bólu z rodziną Pawła, szczególnie z żoną i małą córeczką - przekazali jego koledzy w mediach społecznościowych.

KM PSP w Grudziądzu żałobie. Nie żyje strażak Paweł

Bardzo smutne wieści przekazali przedstawiciele Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu. W środę (21.09.2022 r.) w godzinach porannych zmarł ogn. Paweł Chyła, który w straży kontynuował rodzinne tradycje. Rozpoczął je jego brat Sławek, obecnie zastępca dowódcy JRG 2 w Grudziądzu. - Z niewiadomych przyczyn wczoraj rozpoczęty 24-godzinny dyżur był jego ostatnim. Służbowo sumienny pracownik - tytan zdalnej pracy przy działaniach ratowniczo - gaśniczych. Prywatnie serdeczny kolega z ciętym angielskim humorem - przekazali jego znajomi z KM PSP w Grudziądzu.

Czytaj też: Horror na dworcu kolejowym. 20-latek brutalnie skatował ofiarę. Zrobił to tylko dla papierosa?!

- Łączymy się w bólu z rodziną Pawła szczególnie z żoną i małą córeczką. Żadne słowa nie wyrażą pustki jaką już odczuwamy - podkreślają przedstawiciele KM PSP w Grudziądzu.

Nasza redakcja dołącza się do wyrazów współczucia, kierowanych w stronę rodziny i bliskich mężczyzny. Kondolencje płyną również z innych komend z województwa kujawsko-pomorskiego. Przekazał je również m.in. Komendant Główny PSP gen. brygadier Andrzej Bartkowiak.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Odcinek specjalny dla WOŚP. Groby tragicznie zmarłych strażaków. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE