Bydgoszcz: Zakończono poszukiwania zaginionych sióstr! 14-latki są całe i zdrowe

Policja
Autor: fsHH/pixabay.com

Zakończono poszukiwania dwóch nastoletnich sióstr z Bydgoszczy, które po kłótni z rodzicami wyszły z domu i ślad po nich zaginął. Na szczęście ich finał jest szczęśliwy - dziewczyny są całe i zdrowe.

Wczoraj (19 kwietnia) bydgoska policja oficjalnie zakończyła pooszukiwania zaginionej Wiktorii i Zuzanny. - Nastolatki zostały odnalezione. Ich życie nie zagraża niebezpieczeństwo - wyjaśnia kom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy.

ZOBACZ: Są piękne i bardzo niebezpieczne! Tych kobiet z Bydgoszczy i regionu szuka policja [ZDJĘCIA]

Przypomnijmy - 14-letnie siostry Weronika i Zuzanna zaginęły w piątek, 16 kwietnia. Jak informowała wówczas policja, nastolatki wyszły z domu po kłótni z rodzicami, którzy natychmiast poinformowali mundurowych o całej sytuacji.

ZOBACZ: Zwłoki mężczyzny przy Wiśle! Obok leżały wędki

Wciąż trwają poszukiwania zaginionego Patryka Niklewskiego z Grudziądza. Jak wyjaśnia tamtejsza policja, mężczyzna 13 marca uczestniczył w zdarzeniu drogowym pod Łasinem. Po wypadku oddalił się z miejsca i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Więcej informacji na temat zaginięcia znajdziecie TUTAJ.

Sąsiadka terroryzuje osiedle
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE