ZWĘGLONE ciała w spalonym aucie. Policja nie wie, kim są ofiary wypadku koło Chełmna [ZDJĘCIA]

2020-11-30 12:09 korz eib

W sobotę (28.11.2020) koło Chełmna (woj. kujawsko-pomorskie) palił się samochód który spadł z wysokiej skarpy. Po ugaszeniu pożaru okazało się, że w samochodzie są dwa zwęglone ciała. Do dziś policji nie udało się ustalić tożsamości spalonych zwłok. Wiadomo jedynie, że samochód był na bydgoskich numerach rejestracyjnych.

Samochód spadł ze skarpy koło Chełmna. W środku znaleziono dwa zwęglone ciała

- Numery rejestracyjne samochodu to nie wszystko - mówi starszy aspirant Tomasz Winiarski pełniący obowiązki oficera prasowego policji w Chełmnie.

To jedna z najbardziej malowniczych i najpiękniejszych dróg w Polsce. Łączy Chełmno i Bydgoszcz. Droga jest kręta, ale widok z samochodu na Wisłę niezapomniany.

Zobacz także: Głowa Artura wisiała jak na włosku. Zginął, bo piękna Milena nie chciała jego rywala [WIDEO, ZDJĘCIA]

Nie wiadomo co się stało, że kierowca daewoo matiz w miejscowości Starogród Dolny stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Zrobił to w miejscu w którym jest wielka skarpa.

Samochód zjechał z niej i zatrzymał się w rowie. Tam stanął w płomieniach. Ktoś, kto widział ogień zadzwonił na policję. Gdy ratownicy ugasili pożar, okazało się, że w środku rozbitego auta są ciała dwóch osób.Do dzisiaj, to jest w poniedziałek (30.11.2020), policja nie zidentyfikowała osób, które poniosły śmierć w tym tragicznym wypadku.

Śmiertelny wypadek samochodowy