Elbląg: Wjechał pod prąd na S7. Instruktor aż wyskoczył z samochodu! [WIDEO, ZDJĘCIA]

2020-11-17 10:05

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na trasie 7 na węźle Elbląg Wschód. Świadkiem tego zdarzenia był Przemysław Olszak, elbląski instruktor jazdy. Mężczyzna widząc nieodpowiedzialnie jadącego kierowcę, wyskoczył z samochodu i upomniał kierującego seatem. Zobacz nagranie!

Wjechał pod prąd na S7 w Elblągu

Do bardzo groźnej sytuacji na drodze doszło w czwartek (12 listopada) po godz. 8 rano na trasie S7 na węźle Elbląg Wschód. Przemysław Olszak, instruktor jazdy z Elbląga miał wtedy jazdę szkoleniową z kursantką. Podczas jazdy zauważył jadącego pod prąd osobowego seata. Instruktor bardzo szybko zajechał mu drogę, uniemożliwiając dalszą jazdę. Pan Przemysław błyskawicznie wysiadł ze swojego samochodu i nakazał zawrócić kierowcy seata, pilnując aby zrobił to bezpiecznie.

Wjechał pod prąd na S7

Postawa pana Przemysława spotkała się z uznaniem Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu. Insp. Robert Muraszko postanowił osobiście podziękować instruktorowi za odpowiedzialną reakcję na zagrożenie, jakie pojawiło się na drodze. Całe zdarzenie zostało utrwalone na nagraniu z samochodowego wideorejestratora. Nagranie to trafiło do elbląskich policjantów. Mundurowi przeprowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Sonda
Czy za rażące naruszenie przepisów drogowych kierowcy powinni tracić prawo jazdy dożywotnio?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany