Policjant z Elbląga zginął na służbie. Mija 12 lat od tragicznego wypadku

i

Autor: Policja, Shutterstock Policjant z Elbląga zginął na służbie. Mija 12 lat od tragicznego wypadku"

Odszedł na wieczną służbę

Policjant z Elbląga zginął na służbie. Mija 12 lat od tragicznego wypadku

2022-09-21 13:19

Asp. Maciej Bożek zginął na służbie dokładnie 12 lat temu. Jego życie przerwał tragiczny wypadek drogowy, który miał miejsce 21 września 2010 r. Policjant zginął na miejscu. Miał 31 lat. Koledzy wspominają go jako funkcjonariusza z dużą wiedzą i szacunkiem wśród innych.

12 lat temu asp. Maciej Bożek odszedł na wieczną służbę

Maciej Bożek służbę w policji rozpoczął 26 lipca 2004 r. Do 2009 r. był funkcjonariuszem referatu dochodzeniowo-śledczego sekcji do walki z przestępczością gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Później został przeniesiony został do pełnienia służby w Wydziale w Elblągu Zarządu w Olsztynie Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji. Jak mówią koledzy, Maciej Bożek był policjantem o dużej wiedzy i doświadczeniu zawodowym. Cieszył się szacunkiem i poważaniem wśród kolegów. Jego życie przerwał tragiczny wypadek.

21 września 2010 r. podczas wyjazdu służbowego, Maciej Bożek uczestniczył w wypadku drogowym. Sprawcą wypadku była osoba kierująca innym samochodem osobowym, która podczas manewru wyprzedzania, doprowadziła do czołowego zderzenia z pojazdem, którym poruszali się funkcjonariusze wydziału w Elblągu zarządu w Olsztynie Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji. Maciej Bożek zginął na miejscu. Pośmiertnie awansowany na stopień aspiranta.

CZYTAJ TEŻ: Kobieta w ciąży zażyła dopalacze, dziecko zmarło! Prokuratura wszczęła śledztwo

Policjanci wywlekli pijanego kierowcę z samochodu. Za 27-latkiem jechał policjant po służbie
Sonda
Czy masz zaufanie do policji?