Hulajnogi elektryczne

i

Autor: Pixabay Hulajnogi elektryczne - zdj. ilustracyjne.

Pijani kierowcy

Przewrócił się na hulajnodze. Alkomat wykazał, że nie powinien wychodzić z domu

2023-04-04 10:26

W parku przy ul. Traugutta w Elblągu pijany mężczyzna przewrócił się na hulajnodze elektrycznej. Policję zaalarmowali świadkowie zdarzenia. Mężczyzna miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. W takim stanie 45-latek w ogóle nie powinien wychodzić z domu.

Pijani kierowcy na hulajnogach elektrycznych w Elblągu

O zachowaniu 45-latka policjanci z Elbląga mówią ironicznie, że był to "spektakularny popis". W niedzielę (2 marca) w parku przy ul. Traugutta w Elblągu pijany 45-latek nie opanował jednośladu i się przewrócił. - Policję zaalarmowali świadkowie zdarzenia. Mężczyzna miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń - mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Kolejna nieodpowiedzialna osoba na elektrycznej hulajnodze to 21-letnia kobieta, która została zatrzymana w poniedziałek (3 kwietnia) przed godziną 4 rano. Jechała aleją Armii Krajowej. Miała 1,5 promila alkoholu w organizmie. Obydwoje zostali ukarani mandatami karnymi w wysokości 2500 zł.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przyszedł na komendę zgłosić przestępstwo. Teraz sam ma duże kłopoty

Sonda
Czy rowery i hulajnogi elektryczne stanowią zagrożenie dla pieszych?
Express Biedrzyckiej - Włodzimierz CIMOSZEWICZ
Nasi Partnerzy polecają