Twoja opinia jest ważna! Wypełnij anonimową ankietę i wpłyń na dalsze losy Elbląga!

2020-08-04 14:25 Krzysztof Wójcik
Wypełnij anonimową ankietę i wpłyń na dalsze losy Elbląga! Twoja opinia jest ważna!
Autor: Pixabay Wypełnij anonimową ankietę i wpłyń na dalsze losy Elbląga! Twoja opinia jest ważna!

Urząd Miejskie w Elblągu informuje o trwających przygotowaniach wieloletniej strategii rozwoju Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Elbląga. Obecnie opracowywana jest diagnoza aktualnej sytuacji społecznej, gospodarczej i przestrzennej. Chcesz podzielić się swoją opinią i wpłynąć na kształt strategii rozwoju? Zrób to teraz!

Urząd Miejski w Elblągu zachęca mieszkańców miasta do aktywnego udziału w badaniu potrzeb oraz opinii na temat poziomu rozwoju regionu. Wystarczy poświęcić kilka minut i wypełnienić anonimową ankietę!

Celem ankiety jest poznanie realnych potrzeb i opinii na temat jakości życia w Elblągu i jego okolicach. Ankieta ma za zadanie zidentyfikować potencjał i bariery rozwojowe istniejące na obszarze gminy oraz miasta.

Wyniki badania stanowić będą cenne źródło informacji uzupełniające istniejące zasoby wiedzy na temat sytuacji w MOF Elbląga, które zostanie wykorzystane w pracach nad strategią.

Ankieta dostępna jest na platformie Elbląg Konsultuje. Formularz będzie aktywny do 17 sierpnia. Uzupełnienie ankiety zajmuje kilka minut (nie wszystkie pytania są obowiązkowe).

Wariacki rajd na S5 koło Bydgoszczy. Pędził 224 km/h!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.