Wypadek na S7. Jeden z kierowców zmieniał koło. Drugi z impetem wjechał w jego ciężarówkę

2021-10-12 12:26
Wypadek na S7. Zderzenie dwóch ciężarówek
Autor: wm.policja.gov.pl Wypadek na S7. Zderzenie dwóch ciężarówek. Jedna osoba została ranna.

Do groźnego wypadku doszło 12 października, w nocy, na drodze S7 w okolicach miejscowości Sople (woj. warmińsko-mazurskie). Zderzyły się dwa auta ciężarowe. Kierowca jednego z pojazdów, marki renault, zmieniał przebite koło. Drugi z impetem wjechał w stojącą na poboczu scanię.

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło około godz. 2 nocy, 12 października, na drodze S7 w okolicach miejscowości Sople. Zderzyły się tam dwa auta ciężarowe. Jak doszło do wypadku? - Kierujący ciężarowym renault mężczyzna najprawdopodobniej jechał z prędkością niezapewniającą panowania nad pojazdem. Mimo podjętego hamowania najechał na tył stojącej na poboczu scanii - mówi nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elbągu.

Scania stała oznakowana na poboczu. Kierowca ciężarówki zmieniał przebite koło. Ciężarowe renault wbiło się w tył naczepy scanii. W wyniku zderzenia obrażenia odniósł kierowca renault. Został przewieziony karetką do szpitala. Jak dodaje nadkom. Nowacki, na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego. Usuwano skutki zderzenia pojazdów.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tragedia na żwirowni w Biskupcu! Pracownik zginął pod kołami ładowarki

Wypadek na S7. Zderzenie dwóch ciężarówek
Autor: wm.policja.gov.pl Do zdarzenia doszło niedaleko miejscowości Sople (woj. warmińsko-mazurskie).
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Ciężarówka wyprzedzała kolumnę pojazdów na krajowej ósemce. O mały włos od tragedii!