Tragedia na żwirowni w Biskupcu! Pracownik zginął pod kołami ładowarki

2021-10-11 14:58
Żwirownia
Autor: Pixabay Śmierć 30-letniego pracownika na terenie żwirowni w Biskupcu. Zdj. ilustracyjne.

W poniedziałek, 11 października, na terenie żwirowni w Biskupcu (woj. warmińsko-mazurskie) zginął 30-letni mężczyzna. Jak informuje olsztyńska policja, pracownik żwirowni zginął pod kołami ładowarki. Mundurowi otrzymali zgłoszenie o wypadku tuż przed południem. 30-latek zmarł na miejscu. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia szczegóły sprawy. Na miejscu są też inspektorzy pracy.

30-letni mężczyzna zginął w poniedziałek na terenie żwirowni w Biskupcu pod Olsztynem. - Pracownik zginął pod kołami ładowarki - poinformował PAP sierż. sztab. Andrzej Jurkun z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

W poniedziałek ok. godz. 11 dyżurny oficer komisariatu w Biskupcu otrzymał zgłoszenie o tragicznym zdarzeniu na terenie żwirowni w Biskupcu. Według wstępnych ustaleń policji, 45-letni operator ładowarki najechał na 30-letniego pracownika, który na skutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

Badanie alkomatem wykazało, że 45-latek był trzeźwy. Przyczyny i okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśnia policja. Na miejsce przyjechali także inspektorzy pracy.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Słowa o "trumnie na kółkach" rozpętały burzę. Nowe fakty ws. tragicznego wypadku pod Barczewem

Sonda
Czy firmy w Polsce odpowiednio dbają o bezpieczeństwo swoich pracowników?
Super Raport 11.10 (Włodzimierz Cimoszewicz - eurodeputowany, były premier oraz Łukasz Jankowski - prezes ORL w Warszawie) Sedno Sprawy: Marek Suski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE