Duży pożar w Rąpicach koło Cybinki. Spłonęła stodoła i samochody [ZDJĘCIA]

2022-01-28 12:43
Duży pożar w Rąpicach koło Cybinki
Autor: Ochotnicza Straż Pożarna w Cybince Duży pożar w Rąpicach koło Cybinki

Siedem zastępów straży pożarnej gasiło pożar, który wybuchł w nocy z czwartku na piątek (27/28 stycznia) w miejscowości Rąpice w woj. lubuskim. Na skutek pożaru doszczętnie spłonęła stodoła i zaparkowane w pobliżu samochody. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Duży pożar wybuchł w nocy z czwartku na piątek (27/28 stycznia) w miejscowości Rąpice, niedaleko Cybinki w powiecie słubickim. Ogień pojawił się ok. godz. 3 w stodole przy ul. Nadjeziornej i szybko objął cały budynek gospodarczy, a także zaparkowane w pobliżu samochody. W akcji gaśniczej brało udział 7 zastępów straży pożarnej z Cybinki, Rąpic, Grzmiącej, Białkowa i Słubic. Na miejscu pojawili się też pracownicy pogotowia energetycznego i policjanci.

Pożar udało się opanować dopiero po kilkudziesięciu minutach, a dogaszanie ognia trwało do godzin porannych. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Mimo wysiłków strażaków, stodoła z całym wyposażeniem doszczętnie spłonęła. Zniszczone zostały też zaparkowane w pobliżu pojazdy.

ZOBACZ TEŻ: Zaatakował siekierą mężczyznę spotkanego w sklepie. Odpowie za usiłowanie zabójstwa!

Dokładną przyczynę pożaru ma wyjaśnić policyjne dochodzenie.

Sonda
Czy wiesz, jak należy postępować w czasie pożaru?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE