Zaginęła Małgorzata Tymko

i

Autor: KPP Strzelce Krajeńskie

Zaginęła Małgorzata Tymko

Gdzie jest Małgorzata Tymko z Dobiegniewa? 58-latka jest poważnie chora!

2022-08-18 10:40

Policjanci z komendy w Strzelcach Krajeńskich poszukują zaginionej Małgorzaty Tymko. 58-latka z Dobiegniewa zaginęła 17 sierpnia około godz. 21.00. Kobieta jest poważnie chora i jak informują policjanci, może nie być zdolna do samodzielnej egzystencji.

Zaginęła Małgorzata Tymko. Jej poszukiwania prowadzone są przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich. Zaginiona 58-latka wyszła z domu w środę, 17 sierpnia, między godziną 21.20, a 22.00. To osoba, która choruje i może nie być zdolna do samodzielnej egzystencji.

Zobacz też: Rodzina Adama z Żar walczy o uratowanie jego życia

Ma około 156 cm wzrostu, siwe krótko obcięte na jeża włosy, posiada biało-czerwone trampki. Według ustaleń policjantów, o godzinie 22.02 mogła wsiąść do pociągu relacji Dobiegniew - Szczecin Główny. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona Małgorzata Tymko

i

Autor: KPP Strzelce Krajeńskie

Ktokolwiek ma informacje o zaginionej bądź zauważył osobę odpowiadającej wyżej wymienionemu rysopisowi proszony jest o kontakt ze strzelecką Policją pod numerem 47 79 25 211 lub 47 79 25 212 czy też numerem alarmowym 112.

Przeczytaj także: Ciało mężczyzny pod Gorzowem Wielkopolskim!

Łomża. Pościg za piratem drogowym. Policja zatrzymuje pasażera
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają