gorzów szpital mobil

i

Autor: materiały szpitala Gorzów Mobilny punkt na parkingu filharmonii.

Gorzów: Zmiana godzin otwarcia punktów "drive thru" oraz pracy szpitala w Wigilię!

2020-12-23 13:25

Ostatnio sporo się dzieje jeśli chodzi o punkty poboru wymazów na COVID-19. Najpierw lubuski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia zamknął punkt przy Walczaka w Gorzowie, a teraz ogranicza działanie pozostałych.

W świąteczno-noworocznej przerwie w Gorzowie punkty mobilne "drive thru" będą działać krócej. Jak informuje Agnieszka Wiśniewska, rzecznik lecznicy- decyzją NFZ od czwartku (24.12) do 3 stycznia punkty będą otwarte po dwie godziny- przy Czartoryskiego od 14 do 16, a na parkingu filharmonii od 17 do 19. Po 4 stycznia wszytko ma wrócić do normy.

Z kolei w gorzowskim szpitalu Wigilia jest dniem wolnym od pracy za święto 26 grudnia. Oznacza to, że nie będą pracowały poradnie, rejestracja, punkt wydawania wyników i inne jednostki niedziałające w systemie 24h. Odbiór wyników badań i rejestracja do poradni tylko przez system eRejestracja. Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej będzie pracował w trybie dyżurowym.

Wszelkie zmiany dotyczące funkcjonowania gorzowskiej lecznicy znaleźć można na ich stronie oraz na facebook'u.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE