Parawan policyjny, zdjęcie poglądowe

i

Autor: Robert Zalewski/Super Express zdjęcie ilustracyjne

Tragedia pod Słubicami

Makabryczny wypadek drogowy! Samochód uderzył w drzewo. Nie żyją trzy osoby

2022-09-17 21:25

Trzy osoby podróżujące volkswagenem zginęły w wypadku, do którego doszło wieczorem w sobotę, 17 września we wsi Żabczyn pod Słubicami. Kierowca pojazdu z nieustalonej przyczyny zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Droga krajowa nr 22 w miejscu wypadku jest obecnie zablokowana. Policjanci wytyczyli objazdy przez Czarnów. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Tragedia pod Słubicami. W wypadku drogowym zginęły trzy osoby

Trzy osoby zginęły w makabrycznym wypadku, do którego doszło w sobotę, 17 września około godz. 19.30, na drodze krajowej nr 22 we wsi Żabczyn (powiat słubicki). Jak podaje PAP, w tragicznym zdarzenia brał udział wyłącznie jeden samochód. Kierujący volkswagenem z nieustalonej przyczyny zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Pojazd został bardzo poważnie uszkodzony, co świadczy o dużej sile, z jaką uderzył w przeszkodę. Niestety w takim przypadku drastycznie spada szansa na uratowanie poszkodowanych.

- Niestety, bilans wypadku okazał się bardzo tragiczny. Na miejscu zginęły trzy osoby podróżujące volkswagenem, którego kierowca z nieustalonej przyczyny zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Auto zostało kompletnie rozbite. Trwa ustalanie tożsamości ofiar - powiedział PAP rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy.

Dalsza część artykuły znajduje się pod materiałem wideo.

PRZECZYTAJ: Kierowca mazdy jechał drogą ekspresową pod prąd! Nagrali go pasażerowie autobusu

Pirat drogowy w Gliwicach: 31 punktów karnych w dwie minuty

Utrudnienia związane z wypadkiem pod Słubicami

Droga w miejscu wypadku jest obecnie zablokowana. Pracują tam przedstawiciele służb, którzy wyjaśniają okoliczności makabrycznego zdarzenia. W związku ze wstrzymaniem ruchu na DK 22, policjanci wytyczyli objazdy przez Czarnów. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?

O co NAPRAWDĘ chodzi z wyższymi mandatami?

Włącz podcast i posłuchaj!

Listen to "Wyższe kary za łamanie przepisów ruchu drogowego to bat na piratów drogowych czy sposób na podreperowanie budżetu?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany