Szarża pijanego kierowcy BMW ulicami Gorzowa

i

Autor: KMP Gorzów Wielkopolski

Pieszy uniknął śmierci pod kołami BMW

Pijany szarżował BMW ulicami Gorzowa! Pieszy odskoczył w ostatniej chwili. Przerażające nagranie!

2022-08-18 11:54

Gorzowscy policjanci podkreślają, że pieszy cudem uniknął śmierci pod kołami samochodu prowadzonego przez pijanego kierowcę. 44-latek, który kierował BMW, miał 2,6 promila alkoholu. Stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na chodnik i o centymetry uniknął uderzenia pieszego.

Do tej niebezpiecznej sytuacji doszło 15 sierpnia na ulicy Warszawskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Kierujący pojazdem BMW, 44-letni mężczyzna, zaczął wyprzedzać na przejściu dla pieszych, wpadł w poślizg i uderzył w mur budynku. Siłą uderzenia auto obróciło się i zahaczyło o przechodzącego chodnikiem pieszego.

Zobacz także: Rodzina Adama z Żar walczy o uratowanie jego życia. Fatalna diagnoza, a potem szansa na cud!

Gorzów: Pijany kierowca niemal staranował pieszego!

Na szczęście mężczyzna nie doznał poważniejszych obrażeń, trafił pod opiekę medyków. Z nagrania monitoringu wynika, że zdarzenie to mogło zakończyć się ogromną tragedią. Mundurowi zbadali stan trzeźwości kierowcy. Okazało się, że miał ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie. 44-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości oraz odpowie za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

>>>Gdzie jest Małgorzata Tymko z Dobiegniewa?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają