gorzów stal ręczna

i

Autor: stalgorzow.pl Gorzowscy szczypiorniści nie odpuszczą,

Piłkarze ręczni Stali Gorzów grają w Legnicy. To bardzo ważny mecz w I lidze

2020-11-21 14:22

Gorzowianie po niespodziewanej przegranej w poprzedniej kolejce tym razem zmierzą się z liderem rozgrywek. Zespół z Legnicy wygrał wszystkie ligowe pojedynki... ale Stal pokonała go przed startem rozgrywek. Czy podobnie będzie w sobotę?

Walka w I lidze piłkarzy ręcznych trwa na całego. Stawka jest duża. Tylko najlepsze zespoły zagwarantują sobie w przyszłym sezonie udział w zreformowanych rozgrywkach. I liga będzie bardziej prestiżowe, a mecze mają być pokazywane w telewizji.

Stal walczy o awans, ale Siódemka Miedź Legnica radzi sobie jeszcze lepiej. Nasi rywale wygrali swoje wszystkie mecze. Będzie faworytem także w sobotę (21.11), ale gorzowianie chcą powalczyć o trzy punkty.

Jadą na mecz do lidera rozgrywek. Piłkarze ręczni Stali Gorzów zmierzą się z mającą komplet pięciu wygranych ekipą Siódemki Miedzi Legnica. ​Faworytem tego spotkania będą gospodarze, ale żółto-niebiescy chcą zgarnąć pełną pulę.

 - Przed sezonem już ich pokonaliśmy, dobrze nam się z nimi gra - mówi Oskar Serpina, grający trener Stali. 

Jak zapewnia trener Serpina rywal jest rozpracowany taktyczne, ale Stal jest sinym zespołem, który ma się przede wszystkim skupiać na własnej grze i zdobywać kolejne punkty.

To będzie także pojedynek dwóch wyborowych strzelców. Aleksander Kryszeń ze Stali zdobył w lidze już 50 bramek w siedmiu meczach, a Paweł Paterka z Legnicy zaliczył 31 trafień w pięciu pojedynkach.

Kto będzie lepszy w bezpośrednim starciu? Mecz TL Ubezpieczenia Stal Gorzów kontra Siódemka Miedź w Legnicy - w sobotę (21.11) o godzinie 18.00.