Tajemnicze zaginięcie

Rano miał śmiać się z dziewczyną, później zniknął. Zaginionego Marcina szuka już całe miasto! [ZDJĘCIA]

2022-11-15 10:16

Gdzie jest zaginiony Marcin Jastrzębski z Gorzowa Wielkopolskiego? Nie ma z nim kontaktu od Narodowego Święta Niepodległości, gdy po raz ostatni kontaktował się z bliskimi. Tamtejsza policja informuje, że znajdował się wtedy w centrum miasta, co wiedzą z monitoringu. Mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego miał rozmawiać przez telefon ze swoją dziewczyną.

Tajemnicze zaginięcie Marcina Jastrzębskiego z Gorzowa. W Święto Niepodległości miał rozmawiać z dziewczyną

Cały Gorzów Wielkopolski angażuje się w poszukiwania zaginionego Marcina Jastrzębskiego, który zniknął w Narodowe Święto Niepodległości. Ostatni raz kontaktował się z bliskimi w piątek, 11 listopada, w godzinach porannych, a tamtejsza policja poinformowała, że z zapisu monitoringu wynika, że przebywał w centrum miasta. Jak informuje "Gazeta Lubuska", dzień wcześniej mężczyzna wyszedł z domu na spotkanie ze znajomymi, które miało się odbyć w jednym z barów przy ul. Mostowej. Zaginiony 31-latek opuścił lokal w piątek rano, skąd miał się udać w stronę ulicy Sikorskiego. Kilkadziesiąt minut później wrócił jednak do centrum Gorzowa, by skręcić w ul. Garbary. To właśnie wtedy po raz ostatni kontaktował się z rodziną, bo od tamtej pory jego komórka pozostaje wyłączona. Mężczyzna miał ponadto rozmawiać ze swoją dziewczyną, nawet śmiejąc się, że wróci do domu hulajnogą.

- Jednak później prawdopodobnie zamówił taksówkę, ale kiedy kierowca podjechał pod wskazane miejsce, to nikogo już tam nie było. Weekend minął, a on jakby zapadł się pod ziemię - mówi "Gazecie Lubuskiej" pan Piotr, który pracuje z zaginionym mieszkańcem Gorzowa Wielkopolskiego w tej samej firmie kurierskiej.

Narzeczona zaginionego 31-latka z Gorzowa apeluje! Rodzina drukuje plakaty z wizerunkiem Marcina

Mieszkańcy Gorzowa również poszukują zaginionego 31-latka

Tymczasem poszukiwania Marcina Jastrzębskiego są już prowadzone na dużą skalę. Jak dodaje tamtejsza policja, do działań skierowano funkcjonariuszy kilku pionów, zarówno z komendy miejskiej, jak również wojewódzkiej. Mundurowi sprawdzają zabudowania, klatki schodowe, parki, a także nabrzeże Warty. Na rzece pływa łódź policyjna i strażacka, w niebo wzniosły się drony. W poszukiwania zaangażowali się także mieszkańcy miasta, którzy nie tylko rozpowszechniają wizerunek zaginionego, ale także biorą udział w poszukiwaniach na terenie miasta.

- Kryminalni zabezpieczyli materiał wideo z miejskiego monitoringu i docierają do kolejnych firm i instytucji, by przejrzeć nagrania i odtworzyć drogę odejścia 31-latka - informuje Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Rysopis Marcina Jastrzębskiego

Zaginiony mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego ma ma 31 lat, około 185 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. W dniu zniknięcia ubrany był w sportowe obuwie, granatowe dżinsy ze ściągaczami, szarą bluzę z napisem, granatową kurtkę z kapturem. Ktokolwiek ma informacje o miejscu przebywania zaginionego 31-latka lub widział go w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin, proszony jest o kontakt pod numer alarmowym 112.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Nie wiedziała, że jest w ciąży. Kobiecie grozi surowa kara.

Co stało się z Iwoną Wieczorek?

Posłuchaj audiobooka i poznaj kulisy najgłośniejszego zaginięcia ostatnich lat!

Listen to "Co się stało z Iwoną Wieczorek? Janusz Szostak" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany