Gdzie jest 31-letni Marcin Jastrzębski? Nie odzywa się od Święta Niepodległości

i

Autor: KMP w Gorzowie Wielkopolskim Policja w Gorzowie Wielkopolskim poszukuje Marcina Jastrzębskiego, z którym nie ma kontaktu od Narodowego Święta Niepodległości

Zaginął młody mężczyzna

Gdzie jest 31-letni Marcin Jastrzębski? Nie ma z nim kontaktu od Święta Niepodległości

2022-11-14 10:22

Policja w Gorzowie Wielkopolskim poszukuje Marcina Jastrzębskiego, z którym nie ma kontaktu od Narodowego Święta Niepodległości. Jeszcze w piątek, 11 listopada, rano, rodzina miała kontakt z 31-latkiem, który miał się wtedy znajdować w centrum miasta. Był ubrany w sportowe obuwie, granatowe dżinsy że ściągaczami, szarą bluzę z napisem, granatową kurtkę z kapturem.

Gdzie jest 31-letni Marcin Jastrzębski z Gorzowa? Nie odzywa się od Święta Niepodległości

Zaginął Marcin Jastrzębski z Gorzowa Wielkopolskiego, który po raz ostatni kontaktował się z bliskimi w piątek, 11 listopada, w Narodowe Święto Niepodległości. Jeszcze w godzinach porannych miał znajdować się w centrum miasta, ale od tamtej pory rodzina mężczyzny nie wie, gdzie on jest, więc zgłosiła wszystko na policję.

Rano miał śmiać się z dziewczyną, później zniknął. Zaginionego Marcina z Gorzowa szuka już całe miasto! [ZDJĘCIA]

- W chwili zaginięcia ubrany był w sportowe obuwie, granatowe dżinsy że ściągaczami, szarą bluzę z napisem, granatową kurtkę z kapturem - informują mundurowi z Gorzowa Wielkopolskiego.

Zaginiony 31-latek ma ok. 185 cm i jest szczupłej sylwetki. Ktokolwiek ma informację o zaginionym proszony jest o kontakt z policjantami z Gorzowa Wielkopolskiego.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Pogrzeb zamordowanej 26-latki w Oświęcimiu
Listen to "Dlaczego nie wszystkich zaginionych udaje się odnaleźć? DROGOWSKAZY" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany