Słubice: Nie chciał zapłacić za kurs, zniszczył taskówkę!

2019-08-30 14:06
slubice taksówka1
Autor: materiały Lubuska Policja 29-latek uszkodził taksówkę.

Agresywny 29-latek został zatrzymany przez słubickich policjantów. Grozi mu kara do 5 lat więzienia. Straty oszacowano na ponad 2 tysiące złotych. Taksówkarz najadł się strachu i ma uszkodzone auto. Napastnik straszył kierowcę swoim... kolegą.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek (29/30.08) w Słubicach. Mężczyzna taksówką został dowieziony na wskazane miejsce. Niestety nie chciał zapłacić za kurs. Klient powiedział, że nie ma przy sobie pieniędzy i musi po nie pójść do pokoju hotelowego.

- 29-latek wrócił, ale bez pieniędzy za to z kolegą i w wulgarny sposób chciał wymusić, by taksówkarz odjechał. Kierowca zadzwonił na numer alarmowy informując o całym zajściu. Kiedy domagał się zapłaty, mężczyzna wskoczył na dach samochodu uszkadzając go – opowiada Ewa Murmyło z słubickiej komendy.

slubice taksówka2
Autor: materiały Lubuska Policja Taksówkarz wycenił straty na ponad 2 tys.zł.

Wandal wyrwał również belkę świetlną dachu z napisem Taxi wraz z całym okablowaniem. Nawet po przyjeździe policji był cały czas agresywny. Mężczyzna został zatrzymany. Właściciel samochodu oszacował straty na 2300 złotych. Za zniszczenie cudzego mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE