Stilon na wyjeździe a Warta zagra w Gorzowie

2019-09-21 8:06 Wojciech Hańczuk
Warta Gorzów
Autor: mz Warta jest liderem IV ligi.

Piłkarskie rozgrywki IV ligi nie zwalniają tempa. Gorzowskie zespoły na boisko wybiegną w sobotę. Warta na własnym stadionie broni pozycji lidera. Stilon gra mecz o podwójną stawkę, bo zmierzy się z wiceliderem z Ośna.

W ósmej kolejce trudniejsze zadanie czeka niebiesko-białych. Podopieczni trenera Kamila Michniewicza jadą na trudny teren do Ośna Lubuskiego. Spójnia do tej pory spisuje się rewelacyjnie i z dorobkiem 16 punktów zajmuje drugie miejsce w tabeli. Stilonowcy tracą do tej drużyny trzy "oczka", więc to mecz o 6 punktów.

Warta Gorzów, która jest liderem rozgrywek tym razem zmierzy się z Syreną Zbąszynek. Gorzowianie nie powinni mieć problemów z niżej notowaną drużyną, która zgromadziła zaledwie 4 punkty i zajmuje 14 miejsce w tabeli. Warciarze będą chcieli podtrzymać dobrą passę i wygrać siódmy kolejny mecz z rzędu.

Mecz Warta Gorzów - Syrena Zbąszynek odbędzie się na stadionie przy ul. Krasińskiego w sobotę (21.09) o godzinie 17.00. Tego samego dnia, tylko pięć godzin wcześniej, bo o godzinie 12.00 swój mecz w Ośnie rozegra druga gorzowska drużyna.