Strzelce Krajeńskie: Szokujące sceny w markecie. Poważnie ranny mężczyzna!

2022-01-24 20:23
Strzelce Krajeńskie: Szokujące sceny w markecie. Poważnie ranny mężczyzna!
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Strzelce Krajeńskie: Szokujące sceny w markecie. Poważnie ranny mężczyzna!

Groźna sytuacja w jednym z marketów w Strzelcach Krajeńskich (woj. lubuskie). Brutalnie zaatakowany został jeden z mężczyzn. Sprawą natychmiast zajęła się miejscowa policja, która zatrzymała sprawcę ataku.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około południa w jednym z większych marketów w Strzelcach Krajeńskich. Napastnik zaatakował pokrzywdzonego niebezpiecznym narzędziem zadając mu obrażenia głowy. Następnie zbiegł! - Pokrzywdzony trafił do szpitala - powiedział Tomasz Bartos z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich.

Czytaj też: Wybuch pieca pod Sulęcinem. Nie żyje 68-latek!

Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci szybko ustalili tożsamość domniemanego sprawcy i rozpoczęli jego intensywne poszukiwania. Napastnik został zatrzymany i trwają dalsze czynności procesowe w tej sprawie. Rzecznik miejscowej policji zastrzegł, że śledczy z uwagi na dobro prowadzonego postępowania nie podają jeszcze szerszych informacji na temat tego zdarzenia. Śledztwo w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Strzelcach Krajeńskich.

Szokujące sceny w Bolesławcu! Ukrainiec zaatakował ratowniczkę medyczną i uderzył ją w twarz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE