gorzów hania słoneczne

i

Autor: archiwum redakcji Do dramatu doszło na osiedlu Słonecznym.

Wznowienie procesu Kamila K. o pobicie Hani przełożone. Dlaczego?

2020-10-17 20:15

Zaplanowana na czwartek (15.10) rozprawa w gorzowskim sądzie rejonowym nie odbyła się. Sędzia miał ponownie zająć się sprawą 29-latka. Został on oskarżony o znęcanie się i o doprowadzenie do ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 2-letnią wówczas córkę swojej konkubiny.

- W czwartek do rozprawy nie doszło, ponieważ sędzia jest na zwolnieniu lekarskim. Na razie nie jest znany nowy termin, ma on być ustalony wkrótce - poinformowała Lidia Wieliczuk, rzecznik gorzowskiego sądu.

Sprawę do ponownego rozpatrzenia skierował sąd wyższej instancji, do którego wpłynęło odwołanie prokuratury od wyroku uniewinniającego Kamila K. Zapadł on w styczniu. Wtedy sędzia stwierdził, że zgromadzony materiał nie daje możliwości określenie kiedy i w jaki sposób powstały obrażenia dziewczynki.

Jednak jak zaznaczyła prokuratura- 29 marca 2017 roku, gdy Hania z urazem głowy i stłuczeniem płuc trafiła do szpitala, była pod opieką konkubenta matki. Wcześniej była zdrowym dzieckiem, choć miała siniaki i zadrapania. 

gorzów hania kamil

i

Autor: materiały Lubuska Policji Kamil K. aresztowany.

Przypomnijmy- o sprawie Hani prokuraturę powiadomili lekarze z gorzowskiej lecznicy. Kamil K. twierdził, że feralnego dnia dziecko wypadło z wózka, czego nie potwierdziła opinia biegłych. Hania i jej starsza siostra przebywają w pieczy zastępczej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany