Ksiądz z Kalisza MOLESTOWAŁ dziecko! Jest akt oskarżenia wobec ANTYBOHATERA filmu Sekielskich

2020-09-16 18:24 BM
Ksiądz z Kalisza MOLESTOWAŁ dziecko! Jest akt oskarżenia wobec ANTYBOHATERA filmu Sekielskich
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Ksiądz z Kalisza MOLESTOWAŁ dziecko! Jest akt oskarżenia wobec ANTYBOHATERA filmu Sekielskich

Film "Tylko nie mów nikomu" odbił się szerokim echem w całej Polsce. Jednym z jego antybohaterów był ksiądz Arkadiusz H., który pełnił swoją posługę w diecezji kaliskiej. Okazuje się, że jest akt oskarżenia wobec niego i grozi mu długi pobyt w więzieniu!

Jak informuje radiozet.pl, jeden z antybohaterów filmu "Tylko nie mów nikomu" braci Sekielskich usłyszy zarzuty. Chodzi o księdza Arkadiusza H. z diecezji kaliskiej, który miał molestować nastolatka w latach 1998 - 2000!

Bracia Sekielscy w filmie "Tylko nie mów nikomu" ujawnili nagranie z udziałem księdza Arkadiusza H. W 2016 roku doszło do konfrontacji duchonego z rodzicami molestowanego chłopca. Ksiądz przyznał się do skandalicznego czynu i bardzo za niego przepraszał.

Czytaj też: Pedofilia w kościele. Film braci Sekielskich WSTRZĄSNĄŁ mieszkańcami Kalisza!

Teraz prokuratura w Pleszewie., po blisko dwuletnim śledztwie, wysłała do sądu akt oskarżenia wobec Arkadiusza H. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Napadł na kobietę i ją molestował. Szuka go policja. Widziałeś dzwoń

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.