Matka dźgnęła nożem 8-letniego syna?! Dramat rodzinny w Kaliszu

2022-01-27 10:55
Matka dźgnęła nożem 8-letniego syna?! Dramat rodzinny w Kaliszu
Autor: Paweł Jaskółka/Super Express/ policja.gov.pl Matka dźgnęła nożem 8-letniego syna?! Dramat rodzinny w Kaliszu

Makabryczne wydarzenia w jednym z mieszkań w Kaliszu (woj. wielkopolskie). 8-letni chłopiec - Alan D. został dźgnięty nożem prawdopodobnie przez swoją matkę! Kobieta i jej syn trafili do szpitala.

Do makabrycznych wydarzeń doszło w czwartek (27 stycznia) w godzinach porannych. Policjanci przed godziną 7:00 otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań przy ul. Zamkowej w Kaliszu ranny został 8-letni chłopiec. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że ma on ranę kłutą od noża, a sprawcą jest prawdopodobnie jego 33-letnia matka. Kobieta także została ranna. - Ma rany kłute. Dlatego matka z synem trafili do szpitala - powiedział komisarz Witold Woźniak z biura prasowego kaliskiej policji.

Chłopiec w ciężkim stanie trafił na Oddział Intensywnej Terapii Dziecięcej w Ostrowie Wielkopolskim. - Dziecko z dwiema ranami kłutymi klatki piersiowej trafiło do nas w stanie ciężkim. Po wykonaniu niezbędnych zabiegów przyjęto je na oddział intensywnej terapii dla dzieci – poinformował rzecznik ostrowskiego szpitala Adama Stangret. Z kolei 33-latka przebywa w szpitalu w Kaliszu. - Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - przyznał rzecznik prasowy kaliskiego szpitala Paweł Gawroński.

Na miejscu zdarzenia pracuje policja pod nadzorem prokuratora. - Na ten moment trudno mówić o szczegółach zdarzenia – powiedział rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler. 

Sonda
Czy znasz kogoś, kto był ofiarą przemocy domowej?
Kraków: Atak nożownika! Policja udostępniła wstrząsające nagranie zbrodni