Dom Elżbiety z "Rolnik szuka żony" na sprzedaż za 2 miliony! "Nie mam u boku partnera"

2021-12-09 10:43
Rolnik szuka żony 8. Ela
Autor: fot. AKPA/Gałązka Rolnik szuka żony 8. Ela

Elżbieta Czabator, bohaterka ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony", sprzedaje swój dom w Grabkowie w powiecie koneckim. W skład luksusowej posiadłości wchodzą dwa domy, staw z molo, a także domek letniskowy. Cena? Bagatela - dwa miliony złotych! Jak podkreślają sprzedający, oferta skierowana jest zarówno do fanów programu, jak i wszystkich osób marzących o luksusowej posiadłości. Jak podkreślono w ofercie sprzedażowej, całość utrzymana jest w bardzo wysokim standardzie. Jak przyznała uczestniczka, olbrzymia posiadłość to dla niej zbyt duża przestrzeń, zwłaszcza w sytuacji, gdy 56-latce nie udało się poznać ukochanego mężczyzny na planie show TVP.

Choć wiele odcinków programu "Rolnik szuka żony 8" zostało nakręconych w lokum uczestniczki Elżbiety w Grabkowie pod Końskimi, już jeden dzień po emisji ostatniego odcinka w internecie pojawiła się oferta sprzedaży luksusowej nieruchomości. Cena zwala z nóg, wynosi aż 2 mln zł! Gdy jednak spojrzymy na to, co wchodzi w skład nieruchomości, od razu widzimy, co miało wpływ na wysokość kwoty. Posiadłość liczy aż 26 500,00 m², składa się z dwóch domów, budynku gospodarczego, stawu z molo i domku letniskowego.

- Jeśli jesteś fanem programu, i sam/a chciałbyś/abyś poczuć się jak jego uczestnik, to nie ma do tego lepszego miejsca niż ta posiadłość - zachęca agencja nieruchomości. Jednak jeśli z programem nie jesteś na bieżąco, ale marzy ci się piękna posiadłość lub poszukujesz terenu pod agroturystykę, to także miejsce stworzone wprost dla ciebie - podkreślają pracownicy biura nieruchomości.

Dom został wybudowany w 2007 roku, nieruchomość w bardzo dobrym stanie zagospodarowania, w niezwykle wysokim standardzie. 56-letnia Elżbieta, uczestniczka programu, nie poznała miłości życia przed kamerami TVP. Jak przyznała, to właśnie niepowodzenie na tle sercowym sprawiło, że kobieta zdecydowała się sprzedać imponującą posiadłość.

- To długi kawał mojego życia i to dosłownie, jest mnóstwo rzeczy, w które włożyłam całe swoje serce i stworzyłam je najlepiej i najpiękniej, jak potrafiłam. Ale teraz jestem sama, wszystkie dzieci mieszkają gdzieś indziej, nie mam u boku partnera. I jednak przyznaję, że to za dużo. Za dużo podwórka, za dużo metrażu, za dużo pola. Nie planowałam tego, ale w naszym życiu możemy przeżyć wiele żyć, wiele chwil, możemy w każdym momencie zacząć od nowa i nie należy się tego bać. Dlatego i ja się nie będą bać i spróbuję - podkreśliła Elżbieta z programu "Rolnik szuka żony 8".

Matteo Bocelli o byciu synem Andrei Bocellego, singlu Solo i Eurowizji