FURIA radnego PiS z Ostrowca! Skopał policjanta po TWARZY i klatce piersiowej!

2021-01-15 18:28 tom
FURIA radnego PiS z Ostrowca! Skopał policjanta po TWARZY i klatce piersiowej!
Autor: ID 4711018/cc0/pixabay FURIA radnego PiS z Ostrowca! Skopał policjanta po TWARZY i klatce piersiowej!

Szokujące sceny w jednym z mieszkań na ostrowieckim osiedlu Denków! Policjanci zostali wezwani w związku z awanturą domową, której prowodyrem okazał się 46-letni Mateusz C., radny miasta z PiS oraz pracownik Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach. Rozjuszony mężczyzna, zdaniem funkcjonariuszy, zachowywał wobec nich agresywnie. W pewnym momencie jeden z policjantów został przez niego kopnięty w twarz i klatkę piersiową. Krewki samorządowiec już usłyszał zarzuty, grozi mu trzyletnia odsiadka w więzieniu.

Jak poinformował Onet, do zdarzenia doszło w środowe południe. W jednym z mieszkań na ostrowieckim Denkowie wybuchła awantura między domownikami. Atmosfera rozgrzała się do czerwoności, w pewnym momencie jeden z domowników zadzwonił po policję. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, w oczy rzucił im się prawdziwie rozjuszony 46-latek.

CZYTAJ: Radny z Buska rzucił się z nożem na policjantów! Trafi do szpitala psychiatrycznego

- Na miejscu policjanci ustalili, że doszło do sprzeczki pomiędzy domownikami. W trakcie interwencji, jeden z jej uczestników, 46-letni mężczyzna, mieszkaniec naszego powiatu, zachowywał się agresywnie. Wobec policjantów używał słów wulgarnych oraz powszechnie uznawanych za obelżywe. Ponadto w trakcie zatrzymania naruszył on nietykalność cielesną jednego z funkcjonariuszy, poprzez kopnięcie w twarz i w klatkę piersiową - informuje Rafał Dobrowolski z ostrowieckiej policji w rozmowie z Onetem.

Krewki mężczyzna został przewieziony na komendę, gdzie usłyszał zarzuty znieważenia policjantów oraz naruszenia nietykalności cielesnej. Grozi mu trzyletnia kara pozbawienia wolności. Zgodnie z ustaleniami Onetu 46-latek na co dzień udziela się jako radny w ostrowieckim sejmiku, ponadto pracuje jako specjalista w oddziale ochrony środowiska w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach.

CZYTAJ: Koronawirus. Radny KO zaszczepiony poza kolejnością. Twierdzi, że chciał być... WOLONTARIUSZEM!

Śląskie: Włamał się do kiosku i ukradł... 16 zapalarek