Komornik w Koronie Kielce! WIELKA KASA dla Niemców i to NATYCHMIASTOWO!

2021-03-03 18:20 tom
Korona Kielce
Autor: Korona Kielce

Nie odchodzą czarne chmury, które spowiły horyzont nad Koroną Kielce. Władze drużyny mają kolejną trudność - do klubu wszedł komornik, który wymógł natychmiastową spłatę zadłużenia wobec byłego właściciela Dirka Hundsdörfera i jego rodziny na prezesie zarządu Korony S.A. Łukaszu Jabłońskim. Szefostwo "żółto-czerwonych" kilkakrotnie prosiło Niemców o możliwość spłaty zobowiązania w ratach, ale przeklinani przez wielu kibiców Korony Hundsdörferowie nawet nie odpowiedzieli na prośbę. Z klubowego konta do Niemiec przelano kwotę w wysokości 143 895 euro.

Dług Korony wobec byłego właściciela to tak naprawdę pożyczka, która została zaciągnięta od dwóch podmiotów. Władze klubu wielokrotnie pisały do strony niemieckiej pisma z prośbą o rozłożenie długu na raty. Niestety, Dirk Hundsdörfer nawet nie odpowiedział na zapytania. W połowie lutego do klubu wszedł komornik, który zabezpieczył środki na spłatę zobowiązania wobec rodziny Niemca. Jak poinformował prezes Łukasz Jabłoński, cała kwota została zwrócona, pozostały jedynie odsetki.

ZOBACZ TEŻ: Przez dwa lata okradała swojego szefa! Aż 180 TYSIĘCY złotych straty!

To jednak nie wszystko. Korona S.A. ma również niespłaconą zaległość wobec należącej do Hundsdörfera niemieckiej spółki Korona Invest GmbH wynoszące ok. 50 tys. euro. Władze Korony zapewniają, że spłata długu nie wpłynie na płynność finansową "żółto-czerwonych".

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Straż miejska wkracza do autobusów. POLOWANIE na pasażerów bez masek czas zacząć!

Express Biedrzyckiej - Sławomir Nitras: Tusk nie powinien był zabierać pieniędzy z OFE