Mocno krwawił i był w szoku! 32-latek chciał sobie zrobić skrót w Busku-Zdroju...

i

Autor: pompi/cc0/Pixabay.com Dramatycznie zakończyło się przechodzenie przez ogrodzenie 32-latka w Busku-Zdroju. Mężczyzna nadział się na jeden z elementow

Fatalny wypadek

Mocno krwawił i był w szoku! 32-latek chciał sobie zrobić skrót w Busku-Zdroju...

2022-09-08 14:13

Dramatycznie zakończyło się przechodzenie przez ogrodzenie 32-latka w Busku-Zdroju. Mężczyzna, który zostawił auto na parkingu w pobliżu skrzyżowania ulicy Wojska Polskiego z Objazdową chciał sobie zrobić skrót do centrum miasta. W trakcie przechodzenia przez ogrodzenie znajdujące się na jego drodze, ale nadział się na jeden z elementów, doznając szoku.

Mocno krwawił i był w szoku! 32-latek chciał sobie zrobić skrót w Busku-Zdroju...

32-latek nadział się na ogrodzenie w Busku-Zdroju, bo chciał zrobić sobie skrót do centrum miasta, zamiast iść chodnikiem. Do zdarzenia doszło w środę, 7 września, gdy na skrzyżowaniu ulic: Wojska Polskiego i Objazdowej awarii uległ samochód ciężarowy. Zadysponowanie na miejsce policjanci pomagali w udrożnieniu ruchu, gdy zobaczyli na sąsiednim parkingu mocno krwawiącego mężczyznę. Był w takim szoku, że nie zdążył nawet wezwać pomocy. Chwilę wcześniej, pokonując feralne ogrodzenie, nadział się udem na jeden z elementów konstrukcji, po tym jak poślizgnęła mu się noga. Poszkodowany zdołał się sam wydostać, po czym wrócił na parking, gdzie zauważyli go funkcjonariusze - Na krwawiącą ranę policjanci nałożyli opatrunek uciskowy i natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe. 32-latek, mieszkaniec powiatu staszowskiego, został przewieziony do szpitala. Mężczyzna po udzieleniu mu pomocy medycznej opuścił szpital - informuje Komenda Powiatowa Policji w Busku-Zdroju.

Czytaj też: Dominika nosiła Hanię pod sercem. Pijany kierowca odebrał im życie. Chcą pomóc osieroconym dzieciom

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Staranował szlaban na granicy i uciekł w krzaki
Nasi Partnerzy polecają