Karetka

i

Autor: Shutterstock Karetka

Wojciechowice: Dwie 12-latki uderzyły w cmentarny mur! Jedna w ciężkim stanie

2022-09-01 15:44

Wypadek w Wojciechowicach, pod Ostrowcem Świętokrzyskim. Dwie 12-letnie dziewczynki zostały ranne po zderzeniu z cmentarnym murem. Do zderzenia doszło po niewytłumaczonym dotąd manewrze kierowcy audi, który nie ustąpił pierwszeństwa golfowi - to w nim siedziały 12-letnie dziewczynki. Jedna z nich odzyskała przytomność, druga jest w stanie ciężkim.

Wypadek w Wojciechowicach. Dwie 12-letnie dziewczynki zostały ranne po wypadku na drodze powiatowej w czwartkowe popołudnie (01.09.22). Z ustaleń tamtejszej komendy wynika, że kierowca audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu volkswagenowi golfowi.

- Kierowca volkswagena chcąc uniknąć zderzenia odbił w prawą stronę i uderzył w mur cmentarny. Jadące tym samochodem dziewczynki, z których jedna była w stanie ciężkim, zostały zabrane do szpitala w Sandomierzu – powiedział asp. szt. Kazimierz Skowron z Komendy Powiatowej Policji w Opatowie cytowany przez PAP.

Polecamy: Zaginiony 20-latek odnaleziony martwy! Jak zginął Michał Rz.? [ZDJĘCIE]

Olsztyn. 3-letnia dziewczynka biegała po mieście

Strażacy wydobyli jedną nieprzytomną dziewczynkę z pojazdu. Po czynnościach medycznych odzyskała przytomność, druga jest w stanie ciężkim. Z nieoficjalnych informacji wynika, że za kierownicą golfa miał siedzieć dwudziestoletni mężczyzna. Nie udało nam się na razie ustalić, w jakim jest stanie. Na miejscu pracują policjanci, którzy mają wyjaśnić przyczyny wypadku - droga może pozostawać zablokowana.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają