Budowa, piasek

i

Autor: Pixabay Zdj. ilustracyjne.

Wypadek

Robotnik przysypany w wykopie. Życie 33-latka zagrożone

2023-09-22 19:38

33-letni mężczyzna został przysypany ziemią podczas prac w wykopie przy budowie obwodnicy Opatowa (woj. świętokrzyskie). Nieprzytomny robotnik został przetransportowany do szpitala. Jego życie jest zagrożone.

Wypadek na obwodnicy Opatowa. 33-latek w szpitalu

W piątek (22 września) służby ratunkowe otrzymały informację o wypadku na placu budowy obwodnicy Opatowa. Według wstępnych ustaleń policja wynika, że 33-letni pracownik znalazł się w wykopie, w którym osadzana była studzienka. W pewnym momencie na mężczyznę osunęła się ziemia. Informacje przekazała w rozmowie z PAP asp. Katarzyna Czesna-Wójcik z opatowskiej policji.

Na miejsce wezwano siedem zastępów straży pożarnej. Kiedy ratownicy przyjechali na miejsce, mężczyzna był już częściowo odkopany przez współpracowników. Strażacy kontynuowali działania. Mężczyznę wydobyto z ziemi, a następnie przekazano załodze karetki pogotowia.

33-latek był nieprzytomny. Został przewieziony do szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jego stan określano jako zagrażający życiu. O wypadku została poinformowana Państwowa Inspekcja Pracy, której inspektorzy sprawdzą, czy roboty były prowadzone zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

CZYTAJ TEŻ: Zadźgał brata nożem. Tragiczny finał rodzinnego konfliktu

Wypadek autobusu w Konotopie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany