Sandomierz. WIDEO z brutalnego pobicia! 17-latka i jej znajomi użyli m.in. znaku drogowego

2021-04-06 18:14 Michał Michalak
Sandomierz. WIDEO z brutalnego pobicia! 17-latka i jej znajomi użyli m.in. znaku drogowego
Autor: Świętokrzyska Policja Pięcioro osób, w tym 17-latka, pobiło dla zabawy trzech mężczyzn w Sandomierzu. Napastnicy uderzali ich pięściami, kopali, a w ruch poszedł nawet znak drogowy

Pięcioro osób, w tym 17-latka, pobiło dla zabawy trzech mężczyzn w Sandomierzu. Napastnicy uderzali ich pięściami, kopali, a w ruch poszedł nawet znak drogowy. Jeden ze sprawców miał ponadto używać noża. Cała piątka rzuciła się na poszkodowanych zupełnie bez żadnego powodu. Wszyscy trafili już w ręce policji, a 17-latka i jej dwóch znajomych zostało tymczasowo aresztowanych na 2 miesiące.

Sandomierz. Dla zabawy pobili ich znakiem drogowym! Za atakiem stoi m.in. 17-latka [WIDEO]

Pięcioro osób, w tym 17-latka, dla zabawy pobiło trzech mężczyzn w Sandomierzu. Do brutalnego ataku doszło w Wielką Sobotę kilka minut po północy. Jak wynika z relacji poszkodowanych, zostali oni napadnięci zupełnie bez żadnego powodu.

- (...) byli bici, kopani i uderzani znakiem drogowym. Dodatkowo jeden ze sprawców miał się posługiwać przedmiotem przypominającym nóż. Po chwili pokrzywdzonym udało się oddalić od sprawców, którzy kierując się agresją, ponownie dogonili mężczyzn zadając im kolejne ciosy - informuje policja w Sandomierzu.

Czytaj też: Wyszedł z domu w sobotę i już NIE WRÓCIŁ. Tragiczny finał poszukiwań 41-latka z Waśniowa!

Ofiary pobicia w Sandomierzu wezwały na miejsce policję, która już po chwili zatrzymała jednego ze sprawców, by z biegiem czasu namierzać kolejnych. Okazało się, że są to mieszkańcy Sandomierza w wieku od 17-35 lat.

- Na wniosek policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Sandomierzu zastosował środek zapobiegawczy w postaci 2-miesięcznego aresztu w stosunku do 17-letniej kobiety, 25- i 33-letniego mężczyzny. Pozostali sprawcy pobicia, tj. 35- i 19-latek, otrzymali środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego zobowiązującego do stawiennictwa w jednostce policji cztery razy w tygodniu - informuje policja w Sandomierzu.

Czworgu sprawców pobicia w Sandomierzu grozi do 3 lat więzienia, natomiast 33-latek, który w czasie ataku używał niebezpiecznego przedmiotu, musi liczyć się z karą nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Czytaj też: 18-latek dał się namówić na spotkanie z byłą dziewczyną. Bardzo tego POŻAŁOWAŁ!

Kiedyś wszyscy nam go zazdrościli, dzisiaj szału nie ma! Stadion w Kielcach ma już 15 lat!

Dla zabawy pobili ich znakiem drogowym