Starachowice. Ojciec ruszył z nożem na swojego syna! 25-latek w stanie ciężkim

Starachowice. Ojciec ruszył z nożem na swojego syna! 25-latek w stanie ciężkim
Autor: SHUTTERSTOCK Ojciec zaatakował nożem swojego syna w Starachowicach w województwie świętokrzyskim. Mężczyzna miał zadać 25-latkowi dwa ciosy w okolice serca. Poszkodowany został zabrany do szpitala, a lekarze określają jego stan jako ciężki

Ojciec zaatakował nożem swojego syna w Starachowicach w województwie świętokrzyskim. Mężczyzna miał zadać 25-latkowi dwa ciosy w okolice serca. Poszkodowany został zabrany do szpitala, a lekarze określają jego stan jako ciężki. Do ataku ojca na syna doszło w czasie rodzinnej sprzeczki w nocy z poniedziałku na wtorek. 59-latek został już zatrzymany przez funkcjonariuszy policji.

Starachowice. Ojciec ruszył z nożem na swojego syna! 25-latek w stanie ciężkim

Jak informuje PAP, ojciec zaatakował nożem swojego syna w Starachowicach. W nocy z poniedziałku na wtorek - przed północą - w jednym z domów na terenie miasta doszło do rodzinnej awantury. W jej czasie 59-latek sięgnął po nóż i ranił nim swojego syna - mężczyzna miał mu zadać dwa ciosy w okolice serca. 25-latek został zabrany do szpitala, a lekarze określają jego stan jako ciężki. Policja zatrzymała już jego ojca, który miał 1,8 promila alkoholu we krwi.

- Pracujemy nad tym, aby ustalić wszelkie okoliczności tego zdarzenia – mówi PAP Kamil Tokarski, rzecznik Komendanta Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Czytaj też: Kielce: Dostali zgłoszenie o dryfującym ciele z reklamówką na głowie. Dramatyczne odkrycie w zalewie!

Czytaj też: Ostrowiec: 140 tys. funtów ukradzione z... tapczanu! Detektyw Rutkowski w akcji!

Elżbieta z Grabkowa (świętokrzyskie) w "Rolnik szuka żony TVP"

Bronisław Cieślak nie żyje. Wspominamy najlepsze sceny aktora