Świętokrzyskie: oni spędzą Wielkanoc poza domem. Rodziny nie ustają w poszukiwaniach osób zaginionych

2021-04-02 20:43 jpp
Zaginieni
Autor: Felipe Cespedes / Pexels / zdjęcie ilustracyjne Zobacz zaginionych z województwa świętokrzyskiego i pomóż ich odnaleźć.

Na liście osób zaginionych z województwa świętokrzyskiego znajduje się ponad 20 osób. Fundacja ITAKA od lat pomaga w poszukiwaniach osób, po których ślad zaginął. Wiele z tych tajemniczych zaginięć udało się wyjaśnić, niestety w bazie fundacji wciąż znajdują się osoby, które przepadły bez wieści i spędzą Wielkanoc z dala od bliskich. Zobaczcie zdjęcia zaginionych. Może dzięki waszej pomocy uda się ich odnaleźć.

W naszej galerii poniżej znajdziesz zdjęcia osób zaginionych z województwa świętokrzyskiego. Niektórzy zaginęli niedawno, inni od lat nie dają znaku życia i już kolejną Wielkanoc spędzą poza domem. Łączy ich jedno - bliscy wciąż czekają na ich powrót. Przyjrzyjcie się wizerunkom osób w galerii poniżej - może rozpoznajecie którąś z zaginionych osób i wiecie coś o jej losie?

 Rozpoznajesz zaginionego? Zgłoś się do ITAKI

Jeśli macie jakiekolwiek informacje dotyczące osób zaginionych, skontaktujcie się z fundacją ITAKA. Wszystkie dane do kontaktu z fundacją znajdują się TUTAJ. Każda informacja może być na wagę złota i sprawić, że zaginiony wreszcie wróci do domu. Może jeszcze przed Wielkanocą. Pamiętajcie, że informatorom fundacja gwarantuje dyskrecję.

Zaginieni z woj. świętokrzyskiego: gdzie teraz są?

Szczególnie w okresie świąt dużo mówi się o losie osób zaginionych, które przepadły jak kamień w wodę i nie nawiązują z nikim kontaktu. Gdzie teraz są i dlaczego nie wracają do domu? Wielu zaginionych od lat nie spędziło Wielkanocy z rodziną. Co się z nimi dzieje? Czy kiedykolwiek uda się dowiedzieć czegoś o ich losie? To pytania, które zadają sobie nie tylko najbliżsi, ale i wiele osób interesujących się losem zaginionych. Niekiedy przełom w sprawie następuje kilka, a nawet kilkanaście lat od zaginięcia. Dlatego warto regularnie przeglądać bazy osób zaginionych i w ten sposób pomagać w ich poszukiwaniach. Może wśród osób zaginionych z województwa świętokrzyskiego jest ktoś, kogo mijasz na ulicy, ktoś, z kim jeździsz autobusem do pracy? - Warto być uważnym wszędzie gdzie przebywasz, także jeśli jesteś poza Polską - zachęca fundacja ITAKA, która zajmuje się poszukiwaniami osób zaginionych.

Szpital tymczasowy w Kielcach