TRAGEDIA pod Opatowem! Martwy człowiek znaleziony w stawie!

2021-03-03 21:53 tom
TRAGEDIA w Opatowie! Martwy człowiek znaleziony w stawie!
Autor: PSP Opatów TRAGEDIA w Opatowie! Martwy człowiek znaleziony w stawie!

Tragiczne odkrycie w zalewie w miejscowości Zochcinek! W środę, 3 marca, w godzinach popołudniowych odnaleziono zwłoki człowieka dryfujące w stawie. Na miejsce oddelegowano cztery zastępy strażaków, łącznie dziewięciu ratowników. Druhowie wyciągnęli nieszczęśnika na brzeg, ale na jakąkolwiek pomoc niestety było już za późno. - Ze względu na jednoznaczne oznaki śmierci odstąpiono od czynności resuscytacyjnych - informuje Sebastian Saramański z opatowskiej straży.

Do tragedii w stawie pod Opatowem doszło w środowe popołudnie. Zgłaszająca osoba przekazała, że w zbiorniku wodnym w miejscowości Zochcinek, niedaleko brzegu, najprawdopodobniej dryfuje człowiek. Na miejsce natychmiast ruszyły cztery jednostki ratowniczo-gaśnicze, łącznie dziewięciu strażaków. Szybko okazało się, że w stawie w istocie znajduje się osoba poszkodowana.

ZOBACZ TEŻ: Komornik w Koronie Kielce! WIELKA KASA dla Niemców i to NATYCHMIASTOWO!

- Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wydobyciu poszkodowanego na brzeg. Ze względu na jednoznaczne oznaki śmierci odstąpiono od czynności resuscytacyjnych - relacjonuje Sebastian Saramański ze straży pożarnej w Opatowie.

Teraz policja będzie badać przyczyny zgonu topielca. Na razie jeszcze jest zbyt wcześnie, by wskazać, co spowodowało tragedię.

CZYTAJ TEŻ: Straż miejska wkracza do autobusów. POLOWANIE na pasażerów bez masek czas zacząć!

Pokonał pieszo 100 kilometrów, by upamiętnić Aleksandra Dobę